Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy lehet valaki anorexiás?

Hogy lehet valaki anorexiás?

Figyelt kérdés
Sziasztok, egy prezentációt kell tartanom az anorexiáról és kellene a segítségetek hogy pl. aki már anorexiás volt hogyan lett az miket csinált és hogyan gyógyult meg meg talán pár dolog a bulimiárol. Nagyon sokat segítenétek:) Köszi előre is :)
2016. ápr. 5. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
a Google a barátod, rengeteg dolgot fogsz találni
2016. ápr. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Prezentációt kell tartanod az anorexiáról és itt kérdezed meg? Előadást arról tud tartani az ember, amiről elég sok mindent tud. Itt általában az átlag fogyatékos szokott kérdezni, akinek fingja sincs a táplálkozásról és az ehhez kapcsolódó dolgokról, lusta utána nézni,nem is érdekli és amúgy tojik az egészre. Az a helyzet, hogy te is így állsz hozzá.
2016. ápr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én csak pár történetét akartam amit elmondhatnék mert mivel én még nem voltam anorexiás ezért nem is tudom mit élnek át ilyenkor ezek az emberek....
2016. ápr. 5. 18:45
 4/5 anonim válasza:
Youtubon rengeteg videó van ahol az érzéseikről beszélnek :)
2016. ápr. 10. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Okés köszi:)
2016. ápr. 10. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!