Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Anorexiás lennék?

Anorexiás lennék?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam orvosnál aki rám akarja fogni :/ 183cm/63kg vagyok, rendszeresen sprotolok, napi 1000-1200kcal-t eszem és csak azt vagyok hajlandó megenni amiről pontosan tudom hogy hány kalória. Evés után mindig bűntudatom van.15 éves vagyok. Nincs semmi bajom csak jól akarok kinézni , de még elég "husi" vagyok. Vadaskertbe vagy hova akar az orvos küldeni , de nem fogol menni vagy ha igen akkor megszököm :/
2016. márc. 25. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Testképzavar, betegesen kalóriára kattanás, koplalás és evés utáni bűntudat.

Ha nem is vagy anorexiás, azt ennyiből még nem tudom, valami hozzá igen közel álló evési problémád van, elég komoly, ami miatt csontvázzá akarsz fogyni...

2016. márc. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ui.: menzeszem pár hónapja nincs meg (szerencsére)
2016. márc. 25. 14:13
 3/8 anonim ***** válasza:
Elég butusan kezeled a dolgokat.. Az anorexia egyébként étvágytalanság, az anorexia nervosa a súlyos betegség.
2016. márc. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát, te hülye vagy, ha már nem is menstruálsz, és még így is fogyózol. Tessék enni rendesen, és akkor nem fognak kényszertáplálni, meg diliházba küldeni. Ha annyira hülye vagy, hogy betegre koplaltatod magad, akkor úgyis így jársz.
2016. márc. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ha eves utan buntudatod van akkor beteg vagy.
2016. márc. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ezért kellene barátnőmnek könyvet írni, hogy az ilyen lányok szemét felnyissa.

Ő anorexiás volt, kórházba kényszerítették a szülei, mert napi 1 almát is bűntudattal evett meg, és a kórházban kitépte magából a gyomorszondát, mert nem akarta, hogy táplálják.

Na ő megjárta a poklot is. Már egészséges, még mindig megválogatja mit és mennyit eszik, vékony, de nem betegesen sovány.


A Vadaskerbe nyugodtan menj el, ha azt mondod nem vagy beteg, nincs félnivalód. De ha mást mondanak, fogadd el!!!

2016. márc. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Közel járhatsz hozzá. Egyenlőre nekem a súlyod nem tűnik olyan vészesnek, én is ennyi kiló vagyok, és csak 1cm-rel alacsonyabb. A csontozatodat és a felépítésedet nem ismerem, de "husi" (mint, ahogy te mondtad) biztos nem vagy.

Viszont el kell gondolkodnod... Normális, hogy az agyam folyton a kalóriákon jár? Normális, hogy fogyni akarok miután egy orvos felszólított ennek ellenkezőjére? Normális, hogy bűntudatom van, ha eszem?

Attól még, hogy úgy érzed a tükörből nem ez köszön vissza rád, még lehetsz anorexiás. Ha sokáig így folytatod elfogysz. Azt állítod csak jól akarsz kinézni. Tudod mi nem szexi? A kiálló csontok. Nem is beszélve az anorexiáról, mert ugye a mentális betegségeket sem szokták igazán vonzónak mondani.

Tudomásul kell venned, lehet, hogy rossz úton haladsz, és el kell fogadnod a segítséget.

2016. márc. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Még nem feltétlenül anorexiás,de evészavarod már biztosan van.1000 kalória rettenetesen kevés, a mániás számolgatás sem normális,de a legaggasztóbb a bűntudat : szeirnted egészséges embernek van e bűntudata,ha a legalapvetőbb emberi ösztönét és szükségletét kielégíti ?

A súlyod határeset .. de ha így folytatod hamar kevesebb lesz,leépülsz .

Sajnos tudom,hogy ilyenkor nem hatnak az észérvek,még a tükörben sem a valóságot látja az ember . De még helyrejöhetsz ,ha megérik benned,csak ne túl későn ...

2016. márc. 27. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!