Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen étrend lenne jó ahhoz...

Milyen étrend lenne jó ahhoz hogy fogyjak pár kilót? Vagy ha nem is fogyok, de tartsam meg a súlyom? Mondanatok egyet. Ami megfelelne a kritériumoknak?

Figyelt kérdés

Elég zürösek a napjaim, így nem tudom beosztani az evést, ezért fordulok hozzátok.

Reggel 7kor kelek, fel nyolckor iskolába menés. 3kor végzek, fél 4re itthon vagyok. És megszoktam már 6 után nem eszem, ritkán szoktam 1-1 narancsot. Mit ajánlanátok, mert az ebéd igy kissé késõn van. Fél 4, háromnegyed 4 csak ilyenkor érhetünk ebédhez. Ha tudtok kérlek segítsetek! Köszönöm


2009. jan. 5. 17:22
 1/1 anonim ***** válasza:

Reggelizz minden nap,mert ha nem teszed lelassulhat az anyagcseréd,próbálj meg többször kis adagokat enni.a suliba vigyél valamit,hogy ne legyél éhes fél négyig,mert ha farkaséhesen ülsz asztalhoz többet eszel.

Lefekvés előtt 3 órával egyél,hanyagold az édességet,a cukros üdítőket,és a zsíros ételeket,és a fehér kenyeret.És ha belefér mozogj heti 3-4 szer 1órát.Remélem tudtam segíteni.

2009. jan. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!