Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha úgy érzem tele vagyok és...

Ha úgy érzem tele vagyok és többet is ettem mint szoktam (de kevés kalóriabevitellel) akkor a szervezetem is úgy érzi, hogy sokat ettem?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 7. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit hablatyolsz itt? A szervezeted nem te vagy?
2016. ápr. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Értem mit kérdezel. Nem. Hiába eszed magad degeszre,a szervezeted nem fogja több kalóriának számolni.

De hosszabb távon azért figyelj oda,hogy többször egyél kevesebbet. Bírom,hogy ebben a kategóriában mindenki olyan "kedves":)

2016. ápr. 7. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez itt nem a lelki segélyszolgálat. Rendes válasz csak rendes kérdésre.
2016. ápr. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én megértem, hogy a tudat és a test kettő, én is kettőnek tekintem magunkat :) Néha van egy csöpp harc...


Jó kérdés, kérdező, de erre nem tudok neked válaszolni így a távolból. Maximum a saját tapasztalataimat oszthatom meg veled. Bár nálam a jóllakás az, ahol nincs trükk, nagyon sok kalória kell. De manapság valahogy összehoztam, hogy kevesebb evéssel jóllakjak. De ha a napi összkalória kevés (vagy a vacsora túl kicsi), akkor meg fogok éhezni, akár éjjel 2-kor. Hiába nem vagyok igazán éhes soha, a szervezetem apró kis noszogatása is nehezen viselhető. Ha elviselem, akkor az alvásom fog tönkremenni s reggel semmi erőm nem lesz...

Úgyhogy nálam egyszerű, a szervezetem kiszámolja a deficitet s ha az alapos, akkor lekapcsolja egyes részegységeit meg ilyenek. Egyszer keveset evő időszakban egy sétáról alig tudtam hazajönni.


De ez én vagyok. Sokan negyedannyi evéssel is elvannak sokáig és nem éreznek semmit.

2016. ápr. 7. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!