Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Hogy vegyem rá magam a mozgásra?

Figyelt kérdés

Nincs senki, aki velem tartana és egyedül nagyon nehéz. Tavaly is utáltam az úszógumikat, most pedig azt a súlyt sírom vissza. A kapcsolatomnak is most lett vége, igazából ezért is szeretnék mozogni, mert közben kikapcsol az agyam. Mindig úgy vagyok vele, hogy majd délután, majd este, majd holnap reggel, stb.

Pécsen keresek valakit, aki eljönne velem sétálni, biciklizni, mozogni :)


2016. ápr. 8. 11:38
 1/6 anonim ***** válasza:

szia !

Hát én ugyan nem pécsi vagyok... de én is egy hete álltam rá az esti tornára és futásra... és én is egyedül.. azért mert ÉN tényleg utálom az úszógumikat és meg akarok tőlük szabadulni.


Nem akarlak megbántani ne értsd félre, de mindaddig amíg az a "legnagyobb" bajod hogy egyedül kell csináld, addig igazából nincs benned komoly elhatározás, mondhatni nem utálod eléggé azokat az úszógumikat. :)))


Persze jobb ha másodmagaddal csinálod, mert nem annyira uncsi... de ha nincs más ... és tényleg szeretne az ember fogyni, akkor nem az fogja visszatartni a mozgástól hogy egyedül kell csinálni.


Én futok esténként zenével a fülemben.

És kardiózok otthon a kedvenc sorozataimat nézve közben!


Ennyi !


Határozd el magad és állj neki ! Hidd el másképp nem fog menni ! Sok sikert!!!!!

2016. ápr. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nézz tükörbe?
2016. ápr. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Sok sikert Neked is.

Megkérdezhetem, hogy a futást hogy kezdted? Mert azon is gondolkodom. De akkor is mindig arra gondolok, hogy kb. 2 percig bírnám. A profi futók mellettem meg tök hülyének néznek :((

2016. ápr. 8. 12:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Hidd el, hogy nem fog senki hülyének nézni azért mert lát téged futni, te legalább teszel valamit a testedért , a lelkedért és az egészségedért is.

Erre gondolj.


Én régebben versenyszerűen futottam... de sajnos évekig kihagytam, tehát olyan mintha nem is futottam volna.

Nem csináltam belőle nagy ügyet...


Kezdetben nagyon kifullasztó, semmiképp se a mennyiségre menj inkább a minőségre. Ne fuss, csak kocogj... Ha 10 percig birod akkor 10 percig birod... nem baj. Én az első estén amikor kimentem futni, 10 perc után meg kellett állnom, mert nem birtam. kb egy hete csinálom . mindennap csak 2-3 perccel novelem az időt, most már kb. 25 percnél vagyok , és mostmár a tempót is váltogatom.

Pl. Kocogok, elérek egy sarokig és onnantól sprint a következő sarokig (ami azért annyir nincs messze), de ezalatt a táv alatt beleadok apait anyait.Mintha az életem múlna rajta. kb úgy, aztán váltok ismét kocogásra.


futás után még otthon kardiózom a tv előtt. azt kb. még 45 percig. csinálom a guggolásokat, felüléseket is, ugráló kötelezek is.... fekvőtámasz nagyon nem megy MÉG... de ez idővel változni fog. És bár a mérleg sok változást nem mutat még (hiszen rövid ideje csinálom), viszont szemlátomást a testem alakulgat át... érzem a ruháimon is .


Egyébként ha nagyon sok rajtad a felesleg, akkor inkább ne fuss, mert a térded bánhatja. Akkor inkább kezd otthoni tornával... ird be a google -be , hogy "kardió edzés otthon " és azokat csináld.


És én ezt minden nap csinálom !



Ezeket erősítheted, diétával, sok-sok folyadékkal, lehetőleg vízzel ! hogy gyorsítsa az anyagcserédet.

2016. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
biciklizni lehet magad is, de sétára és kocogasra a kutya a legmegfelelőbb, az elkísér, és nem panaszkodik, hogy fordulj vissza, vagy nincs kedve menni.
2016. ápr. 8. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem fognak hülyének nézni az emberek, azért mert futsz (a profi futók meg főleg nem).

Először nem fogod sokáig bírni, de ha csak pár percet futsz egy nap, kezdésnek már az is elég, ha minden héten futsz legalább 3-4-szer, hamar hozzászoksz és egyre jobban fog menni.

2016. ápr. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!