Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni? Edzés...

Miért nem tudok fogyni? Edzés mellett miért striásodik jobban a lábam?

Figyelt kérdés

168 cm és 85 kiló vagyok. Fél év alatt kaptam fel 15 kilót és ezt sajnos nagyon csúnyán megsínylette a bőröm: az egész belső combom szét van szakadva, a combom szemben is és oldalt is, a cicim is kicsit oldalt, de az nem látványos, a lábam viszont borzalmasan néz ki.

Két hete kezdtem el edzeni és diétázni. Ez azt jelenti, hogy heti 4-5 alkalommal futok (2-3 kilométert) és odafigyelek arra mit eszem, igyekszem sok zöldséget és húst enni. Viszont semmi mást nem tapasztaltam azon kívül, hogy a striáim most már a vádlimra is leterjedtek, pedig eddig az nem volt csíkos :( Nagyon kezdek elkeseredni, mert a fogyás nem indult be, kb. egy grammot se sikerült leadjak, de a tigriscsíkjaim, amik a fő okai voltak annak, hogy elkezdtem fogyózni még jobban terjednek, pedig hízni se híztam.

Valakinek van valami tippje mit tudnék tenni, hogy meginduljon a fogyásom és ne csíkosodjak? Már esküszöm azzal is megelégednék, ha nem terjednének tovább... Eltüntetni se fogom tudni, ezt tudom, de legalább halványodhatnának kicsit.



2016. ápr. 10. 21:49
 1/5 anonim válasza:

a striák rajtam sem azonnal jelentkeztek,az még valószínű a hízástól van.

2 hét után meg ne várj csodát.

2016. ápr. 11. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mitől jött fel a súly? Ha nem kezdtél el valamiért többet enni, nasizni, akkor ez nagyon nem normális. Szerintem menj el orvoshoz, csináljanak egy endokrinológiai kivizsgálást.
2016. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
abbahagytam a sportot 10 év után és sokat ettem, nem mozogtam semmit, szóval teljesen normális, hogy így feljött.
2016. ápr. 11. 10:42
 4/5 anonim válasza:
Azóta mennyit halványodott? Sikerült megállítani? Tartod még a diétát?
2017. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta elhalványodtak nagyrészt a lábamon, a hasfalamon van sok még mindig. Idővel kihalványodnak amúgy, csak nagyon rossz várni rá :( Azóta felkaptam még egy tizest, mire kiderült, hogy a második kommentelőnek volt igaza: Hashimoto betegségem van, emiatt híztam ennyire.
2018. aug. 14. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!