Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Létezik az, hogy diéta,...

Létezik az, hogy diéta, sportolás mellett (10 napalatt kb) fogyni 8 kilót?

Figyelt kérdés

110kg voltam és és most vagyok 102. Ez a diétám:


reggel gyümölcs, (kivi, mandarin vagy alma) de néha eszek mást is.


10 óra felé ismét gyümölcs. Fél alma, mandarin.


Dél és 1 óra között: párolt csirkemell zöldségekkel vagy párolt hal zöldségekkel.


délután 3 ismét gyümölcs.


délután 5 ismét gyümölcs.


Nem mindig teljesn tartom be a munkám miatt is. van, hogy csak 2x eszek egy nap. reggel és délben.


Sportolás: reggel 1 óra kardió és hasonlók.


Este: kardió és hasonló vagy futás.


Remélem semmi bajom nincs, mert ez kicsit sok hirtelen, bár 6 évig kb ülő munkám volt és semmi mozgás és össze-vissza evés.



2016. jan. 15. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon el vagy hizva akkor megtortenhet, de ez csak viz, zsirbol meg nem ment le semmi.
2016. jan. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Létezik ilyen, de ez inkább a diéta, mint a sport.


Én inkább valamely súlyzós edzést vagy tornát ajánlanám (idő, lehetőségek testalkat függvénye), és "lazább" diétát.


Két éve nagyon ráfáztam ( harmatgyenge immunrendszer mandulagyulladás, megfázás 3 hetente, derékfájás(sérv jellegű, de "enyhébb") fél évig) egy ilyenre, azaz tapasztalatból mondom.

2016. jan. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom valahogy beiktatni a súlyzós edzést, rendes súlyok nincsenek itthon, valamit összedákolok. A saját tömegemmel való edzés nagyon nehézkes még.
2016. jan. 15. 12:41
 4/8 anonim ***** válasza:
én gyümölcs helyett inkább tobb zoldséget ennék,gyumolcscukor miatt. Aztán szerintem kevés lesz a fehérje. Reggelire egyél mondjuk tojást plusz zoldségek esetleg valami lassu felszivodasu szénhidratot (zabpehely,tk.kenyér...), tízorai cottage cheese ,vacsorára is jo lenne valami ilyen kaja cottage cheese vagy alacsony zsirtartalmu turo mert lassu felszivodasu feherje. Sulyzos edzés plusz vmi kardio jo lesz. Kiegészítésnek valami multivitamin is mehetne.
2016. jan. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Volt mikor 2 főtt tojást így reggelire betolok(viszont eléggé büdöseket fingok akkor, elnézést a kifejezésért :)), esetleg egy kis pohárnyi rizs gyümölcsökkel. Próbálok zöldségeket is betolni, csak annyira nem vagyok oda értük. A gyümölcsökre visszatérve nem hinném, hogy annyira gond lenne, ha ennyit eszek belőlük. Összesen napi 2-3 mandarint eszek, 1 kivi és másfél alma kb. Néha változatosabb, grapefruit és hasonlóak. Banán és a szőlő ami kilőve.
2016. jan. 15. 13:50
 6/8 anonim ***** válasza:
én is így vagyok vele,tojastol mindig fel vagyok fújodva:D amugy az a 2db. tojas nem sok van benne max. 10g fehérje,reggelire mehetne szerintem tobb is,max. a sargajat hagyd ki. Az a mennyiségu gyumölcs tényleg nem sok. De igazábol az egész fogyas attol fugg ,hogy kaloria minuszba vagy,vagy sem. Tapasztald ki ,hogy mennyi az a mennyiségű kaja amitől még tudsz fogyni és aszerint csináld meg az étrendedet. Ha heti 1-2 kilot leadsz az untig elég. Ja és ha sportolsz figyelj a fehérjebevitelre ,mert izombol fogsz fogyni,azt meg nem akarod. A szénhidratot meg zsirt azt ki kell tapasztalni mennyi mehet.Ez az én velemenyem.
2016. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Megpróbálok mindent betartani, bár mostanság este végzek a munkával és 6 után már nem eszek. A legrosszabb, hogy falun lakom és nagyon kevés választék van a kis boltunkban így nehezebben tudok megvenni olyan ételeket, ami nem hízlal, sokszor még zöldség és gyümölcs sincsen... :(
2016. jan. 16. 15:33
 8/8 A kérdező kommentje:
A legdurvább, hogy most méretkeztem és kereken 100 kg vagyok. Számomra ez eszméletlen, hogy ennyi idő alatt 10 kg-ot leadtam.
2016. jan. 18. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!