Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nagyjából rendben van ez az...

Nagyjából rendben van ez az étrend?

Figyelt kérdés

Reggeli: Zabkása, zabból és szójatejből, meggyel. A zab átlagosan 60-70g, kicsit kevesebb, mint 2dl tejjel, körülbelül 40g meggyel.

Ebéd: Általában csirke, körülbelül 150-180g, és zöldségek, padlizsán, gomba vagy saláta paradicsommal, balzsamecettel és tökmagolajjal.

Vacsora: Kb 170g zsírszegény túró, mandula vagy szójatejjel és meggy. Ha nincs itthon túró, akkor tojás zöldségekkel. Esetleg ugyanazt eszem mint ebédre, csak kicsit kevesebbet.

Ha még megéhezem napközben, eszem pár szem mandulát, vagy megeszek egy narancsot, esetleg egy banánt, vagy iszok egy pohár szójatejet.

Ez így általánosságban mennyire jó? Tudom nem írtam mindenhova menyiségeket, de csak ritkán szoktam méricskélni, egyedül a zabot mérem rendszeresen, egyébként mindent lemértem egyszer, most csak érzésre.

A kalóriákat sem számolom. Nem tudom mennyi lehet a deficit, de nem is érdekel annyira. A bmi-m így is 19% alatt van, nem fogyni akarok csak egészségesen, jól étkezni. Szóval arányaiban jó ez az étrend, egészséges és nagyjából tartalmaz-e mindent, vagy érdemes több fehérjét bevinnem, vagy esetleg mást megváltoztatnom?



2016. ápr. 14. 16:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én tennék a zabhoz fehérjét (mondjuk valami jófajta csokis tejsavót :-)), a tejet meg elhagynám. Amúgy szerintem rendben van.
2016. ápr. 14. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szója nem ajánlott, több negatív hatása is van.
2016. ápr. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!:)

Scitec 100% Whey Protein Professional-om van itthon. Az jó? Mindenhol a BioTech Usa-s termékekről olvasni, de valamiért nem ott vásároltam először. Jó a Scitec?

Tehéntejet nem iszom, csak növényit. Azt is hagyjam el?

2016. ápr. 14. 17:21
 4/6 A kérdező kommentje:

Neked is köszönöm!

Hallottam már valakitől allergén hatásokról vagy hasonlókról...

Mindenesetre utána olvasok, és elhagyom.:)

2016. ápr. 14. 17:22
 5/6 anonim ***** válasza:

A Scitec 100 WPP teljesen okés,én is azt használom. ;-)

A növényi tej jó,ha nem szója. Nekem a mandula a kedvencem.

2016. ápr. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyébként a Scitec nagyobb cég, mint a Biotech. 20 éve vannak a piacon + ők adják hivatalosan az olimpiai csapatnak a táplálékkiegészítőket.
2016. ápr. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!