Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ti miket esztek általában?

Ti miket esztek általában?

Figyelt kérdés

Szeretnék egészségesen étkezni.

És érdekelne, hogy ti konkrétan miket esztek.


2016. ápr. 16. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a vegán életmódot folytatom már jó pár éve...

Kedvenceim a rizs, bulgur, kuszkusz simán megfőzve/főszeresen, sokszor eszem babos-kukoricás csilit, gyümölcsöket, kevés zöldséget stb. A kényeg, hogy nem eszem túl sok fehérjét, a zsír kb a napi energiabevitelem 10%-át teszi ki.

2016. ápr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én rengeteg zöldséget és gyümölcsöt eszek, nagyjából ezekre alapozom az étkezésem. Rengeteg padlizsánt, gombát, rukkolát, paradicsomot, répát, batátát, meggyet, almát, narancsot és banánt fogyasztok, de még más zöldséget és gyümölcsöt is eszek. Ezenkívül viszonylag sok csirkét, zabot, túrót, mandulatejet és kókusztejet fogyasztok. Mást nem nagyon eszek, maximum tojást, módjával sovány sajtokat, babot, lencsét és mandulát.
2016. ápr. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem lengek ki, akkor tojást, kókuszzsírt (minimalizálom, de azért nem mindenáron, napi 1-2 deka belefér), zöldséget, kevés olajos magvat, esetleg maglisztet (megvan a szerepe, néha száraz, sőt ropogós cuccra vágyik az ember, s tápanyag szempontjából is kell nekem).

Ha kilengek, akkor bármit, csak húst, laktózos cuccokat nem és normál cukorra sincs nagy esély, de a normál ételeimet ugyanúgy megeszem akkor is, csak jön rá egy csomó szénhidrát pluszban (opcionálisan pedig vaj pluszban). Ipari hulladékokon akkor sem élek, sőt, csak éppen a szénhidrát jön be. Általában gluténmentes, de manapság tért vissza a párom a kenyérsütésre és ez kavar viharokat. Az önfegyelem nem erősségem, de az életmódom kellemes, ez ment meg attól, hogy elszálljak mindennap.

2016. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!