Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Még valaki van ebben a helyzet...

Még valaki van ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Brutálisan éhes vagyok. Valaki még rajtam kívül?

Fogyózok, meg kell állnom az evést.


2010. ápr. 6. 17:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Valamit rosszul csinálsz akkor, ha brutálisan éhes vagy fogyókúra mellett. Egyél egy natúr joghurtot némi zabkorpával benne. Vagy sárgarépát, roskadásig.
2010. ápr. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
egyél 6 sajtburgert és egy Big Mc Menüt ha tényleg fogyózol akkor 2 gyros... enni kell csak annyit amennyire szükséged van és olyat ami nem hizlal...nem jó éhesnek lenni. Nekem olyan az anyagcserém a mi mellett bármit bármikor megehetek, rosszul létig zabálhatok. Mégis mindig figyelek mit eszek, egyél sok halat, az táplál és finom is. sok sikert a fogyóhoz...hidd el az egy másik élet amikor az ember nem túlsúlyos. Fiuknál férfiaknál is van egy határ ahonnan már egy lógóseggű disznó. Jobb lesz a szexuális életed ami segít megőrizni alakod:-)
2010. ápr. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jól megtervezett fogyókúránál nem vagy éhes, legalábbis semmi esetre sem "brutálisan". Enned kell, ne álld meg! Tudod, hogy attól leáll az anyagcsere, nem? Vagyis lelassul annyira, hogy tképpen nem fogysz... Tehát az ég világon SEMMIT nem érsz azzal, hogy éhezel, mert a tested ilyen szituban takarékoskodik az energiával.

Tessék valami könnyűt megenni, hogy legyen valami a gyomrodban. Joghurt, gyümölcs, zöldség, valami sali... Biztosan tudod, mik jók ilyenkor.

Fogyi alatt soha nem lehetsz brutálisan éhes, csak mert fogyózol. Az nem fogyi, hanem koplalás, amivel tönkreteszed magad.

Egy tipp: én mikor éreztem, hogy lassacskán megéhezem, és este volt, így nem akartam bevacsorázni, ittam egy fél bögre tejet, vagy ha volt, akkor ettem egy pohár natúrjoghurtot. Annyi energiát, ami ezekben van, simán legyűr a tested, és nem döglesz éhen.

2010. ápr. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!