Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék lefogyni ilyen...

Hogy tudnék lefogyni ilyen életmód mellett?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon hajlamos vagyok hízásra, a gimiben voltam 90 kiló 173 centihez, de akkor le tudtam fogyni 62-re a kevesebb kalória-több mozgás dologgal. Most egyetem meg munka mellett nagyon kevés időm van mozogni, heti 1 tenisz meg havonta 1-2 kondi fér bele csak. Enni meg muszáj, mert ha éhes vagyok nem tudok koncentrálni sajnos :( 1 év alatt 7 kilót híztam emiatt, és nagyon zavar, nem tudom mit csináljak. Félek, hogy még tovább hízok. Szerintetek mit tehetnék?
2016. ápr. 17. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Kerüld az éhséget. Többször egyél kevesebbet szépen elosztva a napod alatt. Valamint igyál sokat. Az emberek hajlamosak összekeverni a szomjúságot az éhséggel. Ha pedig eszel egyél kevés kalóriás dolgot.
2016. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 crudy ***** válasza:
És járj el futni. Elhiszem h kevés időd van de napi 40 perc futás az azért csak bele fér.
2016. ápr. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mozgás kell, ha kevés, akkor kevés, jobb, mint a semmi s csak vannak szabadnapjaid, szüneted, miegymás. Fogyni persze lehet mozgás nélkül is, de nem érdemes kihagyni.


Enni kell, de azért kicsit sem mindegy, mit eszel. Rendes étellel jóllaksz és energiához jutsz anélkül is, hogy híznál. Az nem okoz koncentrációzavart, ha nem viszel be egy csomó pluszkalóriát, amit a tested zsírként tárol, mert nem kell neki, de te azért megeszed... Tudom, hogy rossz étrend mellett simán lehetsz éhes kalóriaegyensúlyban, ezért kell jó étrend, ami mellett akár fogyni is tudsz, jóllakottan és nem is erőtlenül. Illetve lehetnek emberek, akiknek ilyen módszer nincs, de sokunk azért meg tudja találni... Nekem extrém nehéz deficitben enni, de jó étrenden s odafigyelve megy.


Én mindenképpen életmódot váltanék s megkeresném a számomra laktató, amúgyis tápanyagdús ételeket s azokra koncentrálnék.

2016. ápr. 18. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
76%
Kihagytam, hogy az időzítés is fontos lehet (nálam extrém módon az). Van, aki végigéhezi a napot sok kis étkezéssel, de kevés nagyobbal remekül elvan :) Van, akinek nagy reggeli kell, van, aki attól csak nyomott lesz s elbukja a deficitet. Nagyon egyénfüggő, hogy mi a jó elosztás s persze a makrotápanyagok ideális mennyisége is nagyon szór.
2016. ápr. 18. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!