Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Baj, hogy megettem este 6kor...

Baj, hogy megettem este 6kor 3kisméretű pogácsát?

Figyelt kérdés
Fogyni szeretnék nyárra 4-5kg-ot. 163cm/57kg vagyok és 17 éves. A nap folyamán nem ettem sokat, viszont most este 6kor megettem 3 kisméretű pogácsát és egy joghurtot. Rossz döntés volt? Legközelebb mellőzzem vagy ez még belefér?
2010. ápr. 6. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Baj, magányosan fogsz meghalni, 30 macska közt, soha nem leszel boldog!

XD

Komolyra fordítva: nem baj, bár a pogi nem túl jó választás. Ilyenkor mondd magadnak, hogy holnap helyrehozod a kajamérlegedet, és azért, hogy elkerüld az esti zabát, egyél napközben, főleg reggel. Reggel még simán megehetsz olyan dolgokat, mint a pogi, pizza, vagy bármi, mert az napközben lemegy, ráadásul este könnyebb lesz ellenállni, hiszen reggel már belaktál vele.

Vagy azzal is vigasztalhatod magad, hogy ha kívánsz valami "rosszat" este, hogy majd reggel szabad a pálya. Így nem vonod meg magadól, csak beütemezed, hogy mit mikor szabad enni.

Egyébként nem baj, ettől nem fog tönkremenni a fogyókúrád.

2010. ápr. 6. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Baj. Sürgősen szaladj el a legközelebbi T**CO-ba T**CO Gazdaságos Ásd El Magad felszerelésért, és kövesd a kezelési útmutatóban leírtakat.
2010. ápr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja. A szaladást természetesen gyalog kell értelmezni, időre. Így legalább lemozgod a pogikat. :)
2010. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nem kellett volna. A medvedisznóemberré való mutálódás bármelyik pillanatban elkezdődhet. Ugyanis a pogácsában apró medve ionok vannak, a joghurtban pedig disznó molekulák, és mivel a gyomrodban a kettő egyesült már sajnos elkerülhetetlen a mutálódás.
2010. ápr. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Baj ha aszkéta vagy.
2010. ápr. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
ha fogyni szeretnél, akkor legyél szerelmes, és STRESSZELJ sokat!!! hidd el az idegeskedés fogyaszt, én 5 nap alatt leadtam 2,8 kilót. :)
2010. ápr. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nagyon hasonlóak a méreteim és én is 17 vagyok. Nekem is állandóan lelkiismeret furdalásom volt hol ezért hol azért, pedig a mértéket mindig megtartottam. Ma pl elkerülhetetlen volt a pizzázás számomra és azt vacsiztam.(nem sokat) És akkor üsse kő, nem fogja ez elrontani megint a napomat, már vagy két éve pizzára se néztem. Mértékkel mindent lehet. S ha még sportolsz is jöhet az a pogácsa( nem minden nap)
2010. ápr. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

én is szoktam ilyenek miatt gondolkozni.

bár ma megettem egy egész pizzát 1-kor, meg reggeliztem is bőven, de azóta nem eszem és nem is fogok ma, mert csak így tudom tartani a kb 1500 kkalóriát.

2010. ápr. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :-)
2010. ápr. 8. 22:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!