Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan szedhetnék fel pár...

Hogyan szedhetnék fel pár kilót? Mit kell ennem, hogy kicsit meghízzak?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, az elmúlt 6 napban leadtam több, mint 3 kilót, és hát nem áll jól a soványság, a barátom is megjegyezte, hogy Ő nem akar fogpiszkálót ölelgetni, minimum 3 kilót szedjek vissza, de akár többet is. meg nevetségesen lóg rajtam a nadrág is, már semmi popóm, semmi combom.

Mit kell ennem, ami hízlal, és visszatudok szedni legalább 3-4 kilót...?


2010. ápr. 6. 19:27
 1/3 anonim válasza:
Először is miért fogytál le? Lehet hogy beteg vagy, menj el egy vérvételre! Ha pedig hízni akarsz, este egyél, szénhidrátokat! Péksüti, csoki, tészték stb! Utána alszol, nem mozogsz, és remélhetőleg rád rakódik! Sok sikert!
2010. ápr. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
egyél sok fehérjét és sportolj . . . tuti szép kerek feneked és combod lesz . . . szebb lesz mintha hájba menne fel az a pár kiló
2010. ápr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ja, neeem nemvagyok beteg Hála Istennek.

csak a napokban volt egykis vitánk a barátommal, meg hát Ő kórházban volt 2 napig, és a stressz miatt nem ettem, és hát látszik is.

2010. ápr. 6. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!