Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehetséges, hogy ennyitől...

Lehetséges, hogy ennyitől meghízzak?

Figyelt kérdés
Pár perce ettem reggeli gyanánt 2 db vajas kiflit. Este hétig házimunkát kell végeznem, viszonylag intenzíven. Lehetséges, hogy a két vajaskiflitől visszaszedek valamennyi súlyt?
2010. máj. 26. 10:52
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és tegnap nem ettem semmit, mert nem volt időm, reggel hattól este hétig városban mászkáltam. (ügyintézés) Szóval mire hazaértem csak az éltetett, hogy fekhetek le aludni, és csak egy bögre csipkebogyóteát ittam. Félek nagyon, hogy visszahízom, pénteken randim lesz, és szeretnék tetszeni, elsősorban magamnak. De ehhez az kell, hogy vékony legyek, és lapos legyen a hasam. :S Ugye nem hízom vissza?
2010. máj. 26. 10:54
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
te hülye vagy....koplaljál csak továbbra is, ha nem fontos az egészséged
2010. máj. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez koplalásnak számít? O_____O

Amúgy étvágyam sem nagyon van, állandóan ideges vagyok, a gyomrom ökölnyi. Most is csak a pillanatnyi tettvágy tudott rávenni az evésre, de ma már úgysem fogok tudni enni...

2010. máj. 26. 11:05
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem eszel semmit egész nap, másnap bűntudattal 2 kiflit, az minek számítana??????????? dőzsölésnek??????????
2010. máj. 26. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
BETEG VAGY!!!!
2010. máj. 26. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
71%

Ettől beteg leszel, ha egy ideig keveset eszel és utána rendesen,akkor meghízól,mert az anyagcseréd felborul.Ha fogyni akarsz rendesen kell enned, napi 4-5 étkezés(sokszor keveset alapon),Ha olyan kajákat eszel ami lugosít akkor enm hízol le+sport(nézz utána a neten)!!

A 2 kéfli nem hízlal,de ez kevés,mert energiára van szüksége a testednek. A fogyáshoz is, alváshoz, szívműködés, emésztés stb.Ha nem eszel eleget,akkor nem lesz energiád, legyengülsz és beteg leszel.Vitaminhiány, emésztési gondok, ájulás stb.ezzel nem szabad játszani.Ha fogyni akarsz, egyél teljes kiőrlésű pékárut, banánt, almát, napi 3 liter vizet, lencsét, zöldségleveket, stevia édesítőszerrel édesített dolgokat, durum tésztát stb.A lényeg h. ne nassolj, és napi kb 140 szénhidrátnál ne egyél többet.Viszont kb 1000 kalóriára szükséged van,de ha nem csinálsz semmit akkor talán 800 is elég.

2010. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
Legyél öngyilkos!
2010. máj. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert két napig ezt csinálod nem fogsz lefogyni, te nem ettől hízol meg , hanem amit ezek előtt megettél , és azt sem így kell leadni, mert nem egészséges, és majd rádjön a zabálhatnék és tele eszed magad, vagy anorexiás leszel és meghalsz
2010. máj. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
jézus. ez nekem túl sok..:/
2010. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!