Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet 6 hónap alatt 40 kilót...

Lehet 6 hónap alatt 40 kilót fogyni? Ha igen, milyen módszer az ideális rá?

Figyelt kérdés

2016. ápr. 19. 20:24
 1/7 anonim válasza:
100%
Semmi nem ideális. Ez nagyon sok ennyi idő alatt. Végülis az apumnak is kell munka. Ő orvos.
2016. ápr. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
108 kgról indultam február elsején, én azóta 15 kg-ot fogytam. Az elején nagyon gyors volt (víz leadása stb), de azóta tartom a heti 1 kg-ot. Azt tanácsolom te is ezzel számolj, különben lógni fog a bőröd és számos egészségügyi gondod lehet belőle. Barátnőm másfél hónap alatt adott le 20 kg-ot, jelenleg kórházban fekszik és infúzión van. Gondolkozz. :)
2016. ápr. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet, heti 1 kilo a max amit tudsz tartani is a fogyo alatt.
2016. ápr. 20. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A 2. válaszolótól szeretném megkérdezni, hogy milyen módszerrel fogyókúrázik?
2016. ápr. 20. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora túlsúlyról beszélünk. Ha nagyon brutális elhízásról van szó, akkor nem tartom kizártnak, hogy sikerülhet kemény diétával és mozgással, de én a helyedben inkább egy kisebb súlyveszteséget lőnék be célnak. Ne akarj gyorsan fogyni, ez a 40 kiló sem fél év alatt kúszott fel rád, leadni sem lehet egészségesen ennyi idő alatt. Heti fél-maximum 1 kiló fogyással számolj, ez tartható, kevesebb eséllyel buksz majd bele és a bőröd is kevésbé fog lógni, amit gondolom szeretnél elkerülni.
2016. ápr. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4-es : koplalással fogyott. Sőt, ez nem is nevezhető annak. Napokig nem evett, utána is csak pár falatot. Hánytatta magát, hashajtót szedett. Jelenleg két kezemen nem tudom megszámolni, hogy mennyi egészségügyi baja lett emiatt. Illetve úgy lóg a bőre, hogy azt valszeg csak műtéttel lehet helyrehozni. Ne vegyél róla példát.
2016. ápr. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#4-es bocsi, azt hittem a barátnőm módszere érdekelt :D

Életmódváltás + minden nap edzés, ennyi a titkom :)

2016. ápr. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!