Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez nagyon sok egy napra?...

Ez nagyon sok egy napra? Ettől tuti hízok ugye?

Figyelt kérdés

-kávé, 1 dl tej, eritrit, 1 kanál vanília szirup

- 3 toast szendvics (krémsajt, csirkemell sonka, paradicsom, light majonéz, piros arany) + 1 retek

-kb 100 g carte dor fagyi

- 4 dl mekis shake

- kávé,1,5 dl tej, szirup

- szendvics : hosszú bagett, vaj, sonka, sajt, saláta, paradicsom, uborka

- 2 banán+ nesquik kakaópor

- 4 db oreo + 2 dl tej

- 3 toast szendvics (krémsajt, csirkemell sonka, paradicsom, light majonéz) + uborka


Nem is igazán a fogyás a cél, csak hogy ne zabáljak nagyon sokat. Ettől sokkal többet is szoktam enni. Ha mondjuk ennyit ennék minden nap akkor híznék (tovább)?


157 cm/ 56 kg


2016. ápr. 20. 20:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk mi azt? Nem olyan régen egy hónapon át 2800 kcal-t ettem (2000 körül lehetett a kalóriaigényem). Nem híztam semmit, ilyen fajta vagyok, nagyon lassan hízom nagy többletben is. Te tudod, mennyire vagy hízékony. Én azt sem, hogy mennyit ettél, nem kalóriatáblázat a fejem, s persze nem ismerem a kalóriaigényedet.


S persze egy-egy nap mit se számít, az átlag fontosabb.

2016. ápr. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Fúú ezt rossz volt olvasni :D te olyan lehetsz mint én! te ilyen súllyal jól nézel ki kérdező? mondjuk én az édességet lecsökkenteném ,nézzük csak-->

1.vaníliaszirupos kávé( talán mekis vagy? :))

2-fagyi

3.shake

4.a banános történet

5-oreo

ez öt adag édesség,nagyon sok a többi még elmenne,ebédre mehetne valami főtt kaja szendvics helyett..én most a napi száz adag édesség helyett vettem cukormentes cukrot/rágót elég jól helyettesíti ezeket a kényszer édesség evéseket,még most is van napi 1-2 adag édesség,de jobb mintha öt lenne. ma szívem szerint ettem volna egy tábla csokit,forró csokit tejszínhabbal,kakaókrémes péksütit és túrórudit..DE helyette lecsúszott két kocka csoki,egy epres joghurt és egy kis tejszínhab a kévémra ami cukor nélküli volt. Szóval hagyd ki máskor mondjuk a fagyit és az oreot és akkor végülis elmegy súlytartásnak.

2016. ápr. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!