Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 161 cm 60 kg....

13 éves vagyok 161 cm 60 kg. le szeretnék fogyni a nyárra, kb 54-53 kilóra. Mindig elkezdek edzeni, de semmi sem motivál. Mondanátok ötleteket mivel tudnék lefogyni? Diéta ötletek is jöhetnek.

Figyelt kérdés

2016. ápr. 22. 19:41
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi sem motivál? Nézz a tükörbe vagy állj rá a mérlegre, majd az motiválni fog. Am napi 2-3km futás, fekvőtámaszok, hasprés, felülés, guggolás. Ezekből csinálsz napi 50-et és akkor fogysz pár kilót. Nekem ez bevált.
2016. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
Ha esetleg tetszik valaki, akkor gondold azt hogy érte csinálod. Nekem ez gyakran bevált a kilométeres futasoknal! :) De ha nem tetszik senki akkor Bocsi, de nincs ötletem! :/
2016. ápr. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Egyébként igaza van az 1. valaszolonak!
2016. ápr. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
és az étkezésről is írna nekem valaki aki ért ezekhez?mit/miket érdemes enni.amúgy köszönöm de jelenleg nem tetszik senki..:/
2016. ápr. 22. 20:00
 5/15 A kérdező kommentje:
valakii?:(
2016. ápr. 22. 21:12
 6/15 anonim válasza:

Szia! Én holnap leszek 12, 161 cm és 60 kg. :)

Én is fogyni szeretnék 55 kg-ra, de engem se motivál semmi. Minden nap bevágok egy tábla tejcsokit. :( Tudom, hogy nem helyes, de anya mindig mondja, hogy majd megnyúlok és akkor soványabb leszek. Azzal bíztatom magam, hogy a nyáron kapok egy kutyát és azzal majd sétálok. Fogyhatunk együtt. Milyen megyei vagy?

2016. ápr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
írj :)
2016. ápr. 22. 21:43
 8/15 anonim válasza:
Kell motivacio? Youtube : St22lacika
2016. ápr. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Étkezésnél mindenképpen kerüljétek a nagy szénhidrát tartalmú ételeket és a csokikat. Inkább egyetek olyat amiben sok fehérje van pl. csirke, hal, rizs stb. Ne egyetek túl zsíros ételeket vagy ha esztek is akkor utána ne igyatok cukros italokat mert a cukor leköti a zsírt és akkor csak híztok, inkább igyatok vizet. Tudtok venni még fehérje port is amit edzés után egy pohár tejben meg iszol de az inkább akkor ajánlott ha erősödni szeretnétek. Tehát több fehérje, kevesebb zsír és szénhidrát.
2016. ápr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Kaloriabazis.hu-n vezessétek a napi adagotokat, nekem ez segített. Regisztrálás után kiírja a napi kalória szükségletet, hogy még mennyit ehetek stb. Mindent le kell mérni és figyelni kell a fehérje, zsír, ch arányokra is! Kezdjetek el valamit sportolni, ahova rendszeresen jártok, kifogások nélkül. Telefonra le lehet tölteni a nike training alkalmazást, nagyon jól lehet vele otthon tornázni. Kenyér helyett abonettet vagy puffasztott búzát egyél. Ebédre tészták helyett zöldségeket. Csoki helyett is inkább gyümölcsöt mértékkel. Nekem ezek segítettek. Becsületesen számold a kalóriákat, ne csalj és nasizz úgy, hogy nem jegyzed fel!

Lehet, hogy meg fogsz nyúlni, de ha nem eszel kevesebbet, idősebben is elhízol majd sajnos. Tetejében sport hiányában nem lesz izmos, formás alakod.

Motivációnak instagramon van soksok fittneses, lifestyleos, inspiráló profil, kövesd be őket! Ne azokat keresd akik csontsovány, retusált, neked önbizalomhiányt okozó képeket töltenek fel. Vannak akik reális, edzős, vicces fotókkal inspirálnak. :)

Sok sikert kívánok!

2016. ápr. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!