Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hány hónap kell ahhoz hogy...

Hány hónap kell ahhoz hogy lapos hasam legyen és ne érjen össze a combom? Meg lehet oldani ezt 1-2 hónap alatt? Hogy egy kicsit is alakváltozás legyen?

Figyelt kérdés

163cm 16 és lány vagyok 65kg.

Hetente hétfő kedd és csütörtökön járok edzőterembe 1 vagy 1,5 vagy 2órákat szoktam ott lenni.


2016. ápr. 24. 23:14
 1/3 anonim válasza:
Szerintem egy 3-4 hónap biztosan kell hozzá. De akkor tényleg komolyan kell venni és egy jó kis diétát kell hozzá kapcsolni^^
2016. ápr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha nekifogsz egy életmódváltásnak, kialakítasz egy tartható, változatos, egészséges és kiegyensúlyozott étrendet és mozogsz mellé, akkor már pár hónap alatt látszódni fog az eredmény, de ha kellően lassú ütemben fogysz, akkor a végleges cél elérése bizony fél év is lehet vagy még több.

Hogy a combod összeér-e az viszont alkati kérdés, nem súlyé. Amikor betegség miatt 43 kiló voltam a 160 centimhez (nem anorexia, a fogyás csak mellékhatás volt), akkor is összeért a combom, ezen kár gyötörni magad. Egészséges, rugalmas, erős testet akarj, ne ilyen hülye kritériumoknak megfelelni.

2016. ápr. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1-2 hónap?Ne nevettess...

Majdnem hasonló adataim voltak,bár magasabb vagyok 5-cm-mel...

Kb 55 kiló körül nem ért már össze a combom...

Most 43-44 vagyok.

2016. ápr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!