Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek elég ennyi mozgás,...

Szerintetek elég ennyi mozgás, ha 4 hónap alatt szeretnék leadni 20 kg-ot?

Figyelt kérdés
Naponta 1, vagy közel másfél órát sétálok és heti 3x tornázok 1órát mindenféle gyakorlattal és szintén 3x kocogok 30percet, aminek igazából a fele futás, a fele gyors séta. Emellett az evést is visszafogom, fél adagokat eszek.
2016. ápr. 22. 17:17
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja ami még fontos, csak véletlenül lehagytam, hogy lány vagyok, 21éves és 162cm, 80kg.
2016. ápr. 22. 17:18
 2/7 anonim ***** válasza:

Az anyagcserédtől függ, de esélyes, hogy koplalás nélkül menni fog közel ennyi. 4 hónap alatt 20 kiló zsírból azért necces, s persze közben csökken a deficit, ha ugyanúgy mozogsz és eszel. Nem hiszem, hogy nagy deficitben annyi izom jönne, hogy ezt ellensúlyozza, de ki tudja? Ha nem vagy kezdő, akkor pedig nemigen jön izom kis deficitben sem.

De 10-15 kilóra van esély, ha odateszed magad, mondom, anyagcsere kérdése, az sokat szór...

2016. ápr. 22. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne akarjál 4 hónap alatt lefogyni 20 kg-ot, az nagyon sok és hirtelen. Nyilván nem 4 hónap alatt szedted fel...

tapasztalatból mondom, mert tavaly fél év alatt (tavasztól őszig) fogytam 10 kg-ot (ami nem gyors, hirtelen) és ennek ellenére mégis fél év alatt (ősztől tavaszig) vissza is jött (jo-jo hatás).

Ráadásul, bármily fiatal vagy, 4 hónapra 20 kg-ot a bőröd sem fog ilyen gyorsan visszahúzódni, ott marad majd kitágulva.

Szépen lassan, sok folyadék, sok mozgás, kevés szénhidrát.

2016. ápr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
20 kilót nem akarj 1 évnél rövidebb idő alatt lefogyni. Ennyi mozgással 1 év alatt esetleg lemehet, de ahhoz nem elég megfelezni a kaját, nagyon meg kell nézni mit eszel.
2016. ápr. 22. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Heti 1 kiló körüli zsírt le lehet adni simán jó étrenddel és mozgással, matek alapján 16 kiló mehet le+ egy kis víz is távozik az elején,szerintem meg lehet csinálni.
2016. ápr. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Az étrend a kulcs. Mozoghatsz te akármennyit, ha sza*ul étkezel.
2016. ápr. 22. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Heti egy kilóval számolhatsz, de nem így! A mozgás sem jó, és a kaja sem!

Heti 3 súlyzós edzés, mellé heti 3-4 intervallum edzés + szálkásító diéta.

sargakapszula.hu

Töltsd le, olvasd el!

2016. ápr. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!