Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok írni finom, laktató...

Tudnátok írni finom, laktató diétás ételeket?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni, viszont nagyon szeretek enni, ezért hosszútávon olyan kajákat kéne ennem, ami laktató, de mégis diétás, tudtok írni ilyeneket? Emellett edzek is (Focus T25), de az étel szempontjából nagyon tanácstalan vagyok, és szeretnék 1000-1200 kalórián belül maradni. Előre is köszönöm a segítséget, ha bármi olyan van, ami nektek segített és bevált, azt írjátok le nyugodtan! Köszi

2016. ápr. 25. 16:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem a tojás és a piskóta ilyen (persze cukor és normál liszt nélkül, klasszikus recepttel, ami főleg tojásból áll. az a pár deka liszt sokaknak beleférhet. nekem nem, bármennyire is finom s jó állagú a tk tönkölyös piskóta), de nem tudhatom, te hogyan akarsz fogyni, milyen makrók mellett, mit szeretsz s mivel laksz jól. S mi neked a diétás, persze. Bár azért a tojással sok ember jóllakik s térfogatos mellékletként kínálkozik a sok finom zöldség...

A könnyű zöldségételek is jók lehetnek, nekem főleg élvezet és térfogat szerepkörben vannak, mert jól aztán nem lakom tőlük kilószámra sem, tapasztalat. De lehet, hogy te igen. De sokaknak a zabkása jön be.


1000 kcal edzés mellett? Minimális az esélye, hogy ez nem koplalás számodra.

2016. ápr. 25. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!