Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy tudnék pár centit hasról...

Hogy tudnék pár centit hasról fogyni, ami a fogamzásgátló miatt rakodótt rám?

Figyelt kérdés
Nincs sok felesleg rajta, csak egy kisebb hájréteg. Tudom, hog nincs olyan, hogy csak hasról fogyni, ezért szeretnék hatékony módszereket, amik leginkább arról viszik a felesleget. Eddig vékonyabb típusú lány voltam, sajnos elkezdtem fogamzásgátlót szedni ezért rárakódott, egy kis felesleges, amit le szeretnék dolgozni. Fogamzásgátlót nem szeretném abba hagyni, mert mióta szedem kevésbé fáj a mentsruáció, nem aknés a bőröm. Mi tudnátok ajánlani?
2016. ápr. 26. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Hasizom gyakorlatokat végezz és mellé keress valami aerob mozgást (pl. Czanik Balázs-capoeira aerobik; Péntek Enikő Zóna/Tabata edzései; esetleg Norbi torna, de inkább az első kettő közül valamrlyik amelyik neked szimpi) Esetleg egy könnyebb diéta (odafigyelsz, hogy mennyit eszel stb.)
2016. ápr. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

En is szedtem fel egy kis felesleget tole... :/ Psr honapja leraktam a tablettat, azota szepen megy le es a hasam mar egesz szalkas. :)


A has a gyakorlatoktol nem lesz kockas, a zsir a megfelelo etrend mellett fog eltunni.

Korlatozott mennyisegben egyel minosegi szenhidratokat: zabpehely, barna rizs, bulgur, hajdina, edesburgonya, csicseriborso, mertekkel gyumolcs.

Tejtermekekbol en csak a sovany natur joghurtot + sovany turot ajanlom. Amugy ha a kettot osszekvered, izesited egy kis edesitovel , remek szenhidratszegeny vacsora esz belole.


Sovany es kevesbe sovany feherjeforrasok is mehetnek: csirke, pulykamell, tojas, hal, ilyesmik. Ezek zoldseggel kivaloak vacsorara.


A lenyeg, hogy szenhidratcsokkentett dietat folytass, kenyeret csak reggelihez egyel mertekkel, az is legyen teljes kiorlesu.

Vajat, zsiros sajtokat en melloznem, de te tudod, a lenyeg, hogy meglegyen a megfelelo kaloriadeficit + viszonylag alacsony szenhidratbevitel.

2016. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ja es gyumolcsot is mellozd este.:)
2016. ápr. 27. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!