Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem, vagy nagyon nehezen...

Nem, vagy nagyon nehezen tudok fogyni. Fogamzásgátlót szedek. Szerintetek összefügg a kettő:S?

Figyelt kérdés

2013. máj. 8. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyiből nem lehet megmondani, hány kiló vagy, hány gramm szénhidrátot,fehérjét, zsírt eszel, mit mennyit mozogsz? Ha az első kérdésre nem tudod a választ akkor ott a gond, hogy valami divatdiétát csinálsz, minden következetesség nélkül, akiket eddig edzettem nőket többnyire fogamzásgátlót szedtek, és nem volt ilyen jellegű problémájuk, ha minden az élére van állítva diéta szempontjából, és nyomod már mondjuk 6 hete akkor talán dokival érdemes konzultálni, erről.
2013. máj. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
én pl amióta fogamzásgátlót szedek (fél éve) feljött rám 5 kiló ami az istenért nem megy le (nem eszek semmivel sem többet mielőtt valaki belekötne)
2013. máj. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Erre én is kiváncsi lennék
2013. máj. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
57 kg vagyok...mivel cukorbeteg vagyok,amúgy sem ehetek, sőt nem is eszem sok szénhidrátot. zsírt is próbálom kerülni, fehérjét pedig ebédnél szoktam fogyasztani. 1 hónapja próbálkozok,minden nap 1 óra alakreform edzést meg zsírégető edzést csinálok. Ha még sincs erre időm, vagy kedvem, akkor sokat sétálok, vagy elmegyek 1 órára kocogni. Tanácstalan vagyok
2013. máj. 8. 21:09
 5/8 anonim válasza:
Véleményem szerint, igen, összefügg! Amikor én is szedtem a fogamzásgátlót, rám 10 kg ment fel...és amiután abbahagytam azóta sem ment le..
2013. máj. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Biozny, van összefüggés, akárki akármit mond. Én mindig csinoska voltam, 55-55 kiló körül, fogamzásgátló mellett felhíztam 70 kilóra, amit azóta is borzasztó nehezen tudok leadni, pedig már rég abbahagytam.
2013. máj. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Fogamzásgátló előtt én is 57 kg voltam, iszonyat vékony is voltam .. A szedése alatt híztam 69-re, de már nem szedem 4 hónapja. Azóta nem ment le egy kg sem, de nem is szeretném. De a kérdésedre válaszolva biztos, hogy összefüggésben van a kettő. Lehet ha nem szednéd könnyebben vissza tudnál fogyni.
2013. máj. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Bár ez régi kérdés, azért remélem aki ide téved elolvassa a válaszom. Nagyon sokszor a nők csak belemagyarázzák, hogy hú a tablettától híztam, nem én hanyagoltam el magam. Pedig nem más ette meg azt az ételt. Egyik ismerősöm is ilyen, 20 kilót hízott, mindig azzal takarózott, hogy jajj a gyógyszer miatt van, holott akárhányszor látta az ember mindig evett valami péksüteményt, csokit, chipset, és hasonló "diétás" kajákat. Én is szedek fogamzásgátlót, és azt hiszem kijelenthetem most már, hogy mellette fogytam 12 kg-t. Sok mindentől lehet hízni, nem kell rögtön mindent erre fogni. 20-30 évvel ezelőtt, vagy régebben voltak olyan tabletták, amitől a nők meghíztak és kiszőrösödtek a magas hormontartalom miatt, most már nincsenek. Előfordul, hogy valakinek nem passzol a gyógyszer a szervezetével, de akkor egy másikra kell váltani. Ennyi.
2016. febr. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!