Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Most akkor mi van a földimogyo...

Most akkor mi van a földimogyoroval? Ilyen etrend mellett belefer napi 10-12 szem?

Figyelt kérdés
mar mint a sima földimogyoro nem a sos piritott, 10-12 szem az olyan 20-24 db ugye. Reggelire teljes kiörlesü zsemlet eszem pulykamell sonkaval paprikaval, vagy 2 tojast+1 banan vagy alma. Delelött ennem a földimogyorot 10orai fele. Ebed: csirkemell salata, delutan zöldsegek (szretem a nyers fiolt, zellert, repat, kaposztat, borsot) vacsorara csirkemell emg salata.
2016. ápr. 27. 09:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Van, aki ugye nem támogatja a hüvelyesek fogyasztását, de ettől eltekintve (amihez nem értek, de szerintem nem ettől leszek beteg) én a világon nem látok benne semmi problémát. De ez sok mindentől függ. Ha a kalóriakeretedbe befér s neked jó, miért ne ehetnél akár 10-12 dekát is? A te napodban viszont nagyon kevés kalória lehet, jó, ha eszel még valamit, az olajos magvak segíthetnek. Viszont lövésem nincs a kalóriaigényedről.

A reggelit kivéve viszonylag szénhidrátszegény is az étrended, ahhoz is nagyon passzol az olajos mag.

2016. ápr. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Belefèr, de lehetne rendesebb etrended is. Nagyon keveset, kevesszer eszel. Nincs meg az egyensúly.(fehèrje-ch-zsìr). Neked relatuv keves a bevitt fehèrje, es sok a zsír a mogyoró miatt.
2016. ápr. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a baj h nem nagyon szeretek semmit amiben feherje van..plane nem a halakat. igy is mar ketszer eszem egy nap csirket (natut) meg reggel a ket tojas amit max be tudok meg paszirozni. 162 cm vagyok 54-55 kilo es eleg sokat sportolok szerintem. mit kene meg egyek es mikor?
2016. ápr. 27. 11:55
 4/6 anonim ***** válasza:
53%
Létezik fehérjepor is, ha nem tudod megenni a fehérjedús kajákat. Persze normális változat kell, nem a szénhidrátot tartalmazó.
2016. ápr. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szerintem pedig ez nagyon kevés zsiradék: száraz húsok és pár szem földimogyi... Remélem, teszel legalább a salátádra egy kis hidegen sajtolt olajat...

Lehet, hogy nemsokára a csirkemellet is utálni fogod, kéne egy kis változatosság. Szerintem nyugodtan ehetnél más húsféléket is.

Kalóriában biztosan beleférne az a kis mogyoró, de miért nem eszel valami értékesebb diófélét vagy magot? Az ára miatt?

2016. ápr. 27. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Vicces", hogy lepontoztak, amikor azt írtam, hogy a fehérjepor a testépítőknek készül, mert ugye a többiek szerint azoknak is, akik valamilyen okból nem tudnak elég fehérjét bevinni; most meg azt szavazták le, aki épp ajánlja valakinek, aki az ízlése miatt nem tud megfelelő mértékben fehérjét bevinni.
2016. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!