Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Thyro3 T3 kúra alatt, hogyan...

Thyro3 T3 kúra alatt, hogyan szedjem be a napi adagoakt egyszerre vagy külön időpontokban, és mikor? A kúra után érdemes valamit szedni? Vérnyomásra van hatással?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 27. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez nem tudom mi a sz@r,de nem ott kéne érdeklődnöd, ahol ezt a fost rádsózták?
2016. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy buta vagy de legalább ne reklámoznád.
2016. ápr. 27. 17:44
 3/7 anonim ***** válasza:
56%
Első válaszoló ugyan nem szép stílusban írta le, de igaza van. A használati utasítás a kúra része, el kellene olvasni.
2016. ápr. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
56%
Nyilván én vagyok a buta nyomi. Gondolkozz már agyhalott! Én tettem fel itt ezt kérdést? Megvettél valami sz@rt,amivel valószínűleg átb@.sztak és azt se tudod, hogy kell használni. Na akkor ki a hülye?
2016. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Utána néztem, hogy mi ez. Csak gratulálni tudok kérdező. Igazi hülye vagy! Pajzsmirigy hormon készítmény? Te normális vagy? Egyetlen kúrával szétcseszheted magad úgy,hogy többet nem fogsz majd tudni lefogyni. Nem egy okos bikini modell járt így. De tudod mit? Csináld csak! Érted nem kár?...
2016. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szteroid... gratulálok!


Itt le van írva:


[link]


Csak megsúgom: profi versenyzők használják a versenyformához. Akik egyébként diétáznak, és sportolnak. Ne várj tőle csodát. Ha le is fogysz, visszahízod utána, és a hormonháztartásodat is hazavágod.

2016. ápr. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
...
2022. júl. 22. 00:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!