Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízom? Mért nem tudok...

Nóri20 kérdése:

Mitől hízom? Mért nem tudok fogyni

Figyelt kérdés
170 cm magas lány vagyok átlagosan mindig 57-58 kiló voltam aztán elegem lett csúnyának láttam magam és decemberre 52 kiló lettem. Nekem ez nagyon tetszett de hullott a hajam és a menzeszem is elment . Február óta már nem csináltam a fogyókúrát annyira durván csak hétvégén rendesen ettem hétköznap meg ugyanúgy most egy hete van hogy hétköznap hiába eszem nagyon keveset csak jönnek fel a kilók ez mitől van ?

2016. ápr. 28. 18:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
65%
Itt nem itél el senki aranyom, csak szólunk hülyeséget csinálsz. A hajhullás, menzeszkimaradás már elég súlyos tünet. Ha ezt nem sikerül megértened,akkor külső segítségre van szükséged.
2016. ápr. 28. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Ja, mondjuk én el is ítélem.
2016. ápr. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
25%
Le leszek pontozva, de én is 170 cm vagyok 56-58 kg között, és szintén nem érzem jól magam a bőrömben. Hájas vagyok nagyon is, úgyhogy ne mondjátok, hogy ez megfelelő súly.
2016. ápr. 28. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
28%
Én 170 vagyok 70 kilóval és nem érzem magam dagadtnak :D van némi feleslegem az tény de engem nem zavar. Mondjuk azért dolgozom rajta hogy kicsit fogyjak
2016. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
61%

Ha 170/56-tal hájas valaki, akkor szedjen fel izmot, mert szüksége van rá.


Kérdező, a menstruáció kimaradása elég durva helyzetet jelez, hát ezért hízol, mert a tested okosabb, mint te s elég ügyes is, hogy megoldja az étkezésed mellett, hogy ne fogyj egészségtelenül véznára. Bár nem tudom, hogyan csinálja, hiszen a semmiből nem lehet energiát meríteni. De ez nem érdekes. A fő, hogy téged zavar az egészséges testsúly. Ami nagy gond.

2016. ápr. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem akkor tudnánk segíteni, ha leírnád, milyen ételekből áll az étrended, és mit kerülsz. Kb. hány kalóriát és makrókból kb. mennyit lőttél be célnak. Mi volt korábban, amivel fogytál, és ahhoz képest mi a különbség most, pl. mit eszel hétvégén.

Lehet, hogy azzal van a gond, hogy az általad megcélzott számokat nem egészséges és tápláló ételekkel próbáltad elérni. A menzesz elmaradása súlyos vitamin, ásványianyag, zsiradék és fehérjehiányt jelez.

2016. ápr. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a testmagasságodhoz nekem is jobbnak tűnik az 58 kg mint az 52, de persze nem könnyű ezt látatlanban megítélni. Ha balettozol, gondolom nem lehet olyan rossz alakod.
2016. ápr. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!