Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mitől hízom? Mért nem tudok...

Nóri20 kérdése:

Mitől hízom? Mért nem tudok fogyni

Figyelt kérdés
170 cm magas lány vagyok átlagosan mindig 57-58 kiló voltam aztán elegem lett csúnyának láttam magam és decemberre 52 kiló lettem. Nekem ez nagyon tetszett de hullott a hajam és a menzeszem is elment . Február óta már nem csináltam a fogyókúrát annyira durván csak hétvégén rendesen ettem hétköznap meg ugyanúgy most egy hete van hogy hétköznap hiába eszem nagyon keveset csak jönnek fel a kilók ez mitől van ?

2016. ápr. 28. 18:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
44%
nem megfelelőt eszel, ami aztán vitamin- és ásványi-anyag hiányt okoz.
2016. ápr. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
62%
Magyarul anorexiás vagy és testképzavaros. menj el orvosi kezelésre, mert ebbe meg lehet halni.
2016. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
voltam orvosnál de nem tetszik hogy most csak úgy hízok már kb 54 kiló vagyok
2016. ápr. 28. 18:38
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha ennyire koplalsz, azért hízol. Mert a szervezet rájött, hogy te hatalmas baromságot csinálsz, és inden. egyes. falatot elraktároz, hogy ne halj meg alultápláltságban....
2016. ápr. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
talán ha tudatosan étkeznél, nem csak ilyen nőklapja, meg update szinten, hanem utána járnál, hogy mi mit csinál a szerzvezetedben , mire miért és mennyi szüksége van, kitudnál alakítani egy olyan étrendet, ami a céljaidnak megfelel és nem csak itt nyafognál meg panaszkodnál.
2016. ápr. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
úgy gondolom,hogy ez az oldal arra van hogy kérdezzünk
2016. ápr. 28. 18:45
 7/17 A kérdező kommentje:
ja és igenis tudatosan étkezem kalória és makro tápanyag számolással
2016. ápr. 28. 18:45
 8/17 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ne bizonygasd az igazadat, mert a kerdesedbol is az derul ki hogy valamit rohadtul nem jol csinalsz.


Rendesen egyel (feherjek, szenhidratok, vitaminok, rostok) es melle edzzel, sportoljal. A tablazatot ami alapjan eddig dolgoztal meg dobd ki a pi csaba.

2016. ápr. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
ja és balettozom szóval heti 3 intenzív mozgás de a lényeg hogy csak simán elítéltek
2016. ápr. 28. 19:01
 10/17 anonim ***** válasza:

Hullik a hajad, nincs menzeszed, és koplalsz -_-

És mi ítélünk el???

Te beteg vagy. Ez tény. Többet és jobbat kell enned, el kell menned orvoshoz, és abba kell hagyni ezt a "diétát"...

2016. ápr. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!