Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Loomya nevu kapszulat szedett...

Loomya nevu kapszulat szedett mar valaki? Hasznal? Akinek van tapasztalata ezzel kapcsolatban meg koszonnem ha meg osztana.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 30. 13:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Édesem, hány éves vagy? 8-9? Hogy hihetsz ilyen butaságokban? Láttál már kövér, gazdag embert, sztárt, exsportolót, énekesnőt, politikust? Persze, hogy láttál. Pedig nekik aztán sok millió van a bankszámlájukon, euróban. Mégis kövérek. Akkor szerinted a te párezer forintos "luvnyakapszulád" mégis mit segít? NINCS legális csodaszer.
2016. ápr. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nagyon hatekonyan karcsusitja a bankszamladat, foleg, ha hosszu ideig szeded.
2016. ápr. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Balogh Mónika Anna válasza:

Nekem bevált!

Az első hónapban 8, a másodikban pedig 4 kg-ot fogytam, pedig nemis voltam túlduci. Legalábbis szerintem... :-)

2016. jún. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Nagyné Margit válasza:
Én 3 kg-ot fogytam vele minden hónapban, összesen 9-10 kg-ot stabilan. Nagggyon jó!
2016. jún. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!