Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Eddig 22 kilót fogytam....

Eddig 22 kilót fogytam. Támogatja a tb a hasi plasztikai műtétet ha a bőr megereszkedett?

Figyelt kérdés
4 gyereket szültem és hiába fogyok lassan a bőröm a hasamon szörnyen lóg.Amolyan kötényhasam lett.Nem tudom ilyen esetben van e tb támogatás hasi plasztikára,mert pénzem az sajna nincs ilyesmire.
2010. ápr. 7. 21:05
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Csak akkor, ha az orvos hitelesítette a kiinduló súlyod. És az is függ ezt mennyiből fogytad. Mert ha mondjuk 150 kgból, akkor nem, de ha mondjuk 90 ből akkor lehet (de szerintem még a 22 kevés).
2010. ápr. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!Mi számít dokumentálásnak? Mert van pl.orvosi zárójelentésem amin rajta van a súlyom.De nem tudom ez dokumentációnak számít e? 97-ről kezdtem,de még legalább egy 10-et akarok fogyni.De már most szörnyen lóg a bőröm.
2010. ápr. 7. 21:21
 3/7 anonim ***** válasza:
53%

Nem támogatja, semmilyen "dokumentálásnál".(Nem is értem, ki talál ki ilyet..)


A tb a plasztikai műtétet csak súlyos sérülések, roncsolódások betegség miatti műtétek után támogatja

2010. ápr. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
a te esetedben van esély, mert épp a szülés miatti korrekció is ebbe tartozik Kérj beutalót a háziorvostól a plasztikai sebészetre
2010. ápr. 7. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen kérjél beutalót, és megbeszélheted a sebésszel, hogy még fogyol, és csak utánna műt, ha egyáltalán van rá esély, vagy hamarosan. Én kívánom, hogy sikerüljön, hiszen négy gyermeket hoztál a világra, nem pedig divatból akarsz szép lenni hanem esztétikailag.
2010. ápr. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.A háziorvosomat már kérdeztem erről,de ő nem tudott hozzászólni a dologhoz.Megpróbálok beszélni egy plasztikai sebésszel,hátha van esély.Reméltem lesz itt olyan válaszadó aki már átesett ilyenen.
2010. ápr. 7. 22:05
 7/7 anonim ***** válasza:

itt lehet olvasgatni mit támogat a tb.

Nagy súlyvesztésnél TÁMOGAT a TB!!!!!!A férjem plasztikai sebész, csak tudom.

[link]

2010. ápr. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!