Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudom lefogyasztani a...

Hogyan tudom lefogyasztani a lábam?

Figyelt kérdés
Nagyon vastag és szeretném vékonyítani.
2010. ápr. 8. 07:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Futással csak.
2010. ápr. 8. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Biciklivel is, nem csak futással. Mivel a kerékpározás előszőr a zsirt égeti el és elfog tűnni a háj a lábadról. Csak akkor kezdesz el izmosodni amikor már nem vagy annyira hájas. Tehát a kerékpározás jobbat tesz, mint a semmi, főleg zért mert nem biztos, hogy te az a tipus vagy aki 2 óráig képes kocogni
2010. ápr. 8. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

ez egy rohadt jó hír

imádok bicózni :)

2010. ápr. 9. 17:26
 4/8 anonim ***** válasza:
én rubint réka napi 20 percét használom mert nekem is vastag a combom. a bicózás tényleg jó de nem éget annyi kalóriát mint a kardió
2010. ápr. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Az istenért kardiót ne!!

Az IZMOT bont (hülye néven szálkásít, alakot formál), NEM ZSÍRT éget!!

Fussál, ússzál, bicózzál. Diétával kombinálva!


Egy korábban írt válaszomat az alábbiakban olvashatod :


Mint azt korábban is írtam az izmok átmozgatása, anyagcsere gyorsulással jár. A mozgás után az izmok, 24-30 óráig még fokozott tápanyagellátást igényelnek, ezt a szervezeted zsírból biztosítja! Kivéve a kardió edzés, mert ott elégeted az izmaidat!!! Ergo IZMOT vesztesz NEM ZSÍRT!!! A zsírégetést gyorsíthatod még L-Karnitinnel (mozgás előtt 1 órával 500-1000 mg), illetve Lipotróp hatású zsírégetőkkel (cholin, inozitol és króm van benne) így tuti a zsírbontás! Ha nem akarsz ilyen szerekhez nyúlni (bár az L-Karnitin egyébként is hasznos, szív, vese, máj, izomvédő hatás, stb...) akkor ajánlom a zöldteát!! Az újságok SABLON MARKETING dumákkal vannak tele. AZOKAT FELEJTSD EL!! Én pont az ellenkezőjét tanultam mindennek amit eddig újságokban olvastam!!! Vicces. Nem?? Nekik nem érdekük hasznos, jó dolgokat írni (tisztelet a kivételnek!!), mert akkor hogyan adnák el a sok semmire való tuning testépítő cuccot és kamu fogyitablettát?!!

Üdv : P. - Okl. Szakedző

2010. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
17:48 milyen személyi edző vagy te ? Ki nem tud egy annyit, hogy a KARDIO pont a bicajozás, úszás, futás, stb. ? Persze kardiózni jó, te meg azt mondod, hogy ne kardiózzon, megbolondultál ???? Na m1, még egy érv amellett, hogy a gyakori még 50%-os sem
2010. ápr. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

UFF!

Szia/Sziasztok!

Hát na jah ez ütött. NEM SZEMÉLYI EDZŐ - SZAKEDZŐ!!! Autófényező vagy gumis. Hasonló szakmák mindkettő az autót csinálja csak más részeit.

Olyan szakedző vagyok aki pont 4 évvel többet járt a Testnevelési Főiskolára, mint TE (szerintem) és jó pár éve csinálom amit csinálok... gond nélkül! Persze nem szentírás amit mondok/írok. HA NEKED a kardió jött be semmi baj, minden ember más. DE akkor azt írd, hogy neked az volt jó és ne engem minősíts le.

Köszönöm!

1 tévhit: a futás, bicózás, uszás NEM feltétlenül kardió!!

attól függ hogyan csinálod... folyamatos submax freki, 30:60, 60:90, írom mindkettőt mielőtt a következő kommentelő pont ezt hiányolná... lehet aerob, anaerob, na hogy is van ez?? Mennyi is az az oxigénszint, savasodás?? Jah, NA ehhez kellett az iskola...

2 tévhit: ha ráállsz a mérlegre az kevesebbet fog mutatni! TÉNY! IGAZ! DE miből lesz kevesebb?? ZSÍRBÓL avagy IZOM-ból??

SEGÍTEK IZOMBÓL... miért?? csak!!

Az edzés után a mérlegre állva az látható, hogy 2 kilóval könyebb az illető. De király. Na délelőtt edzett, este ismét rááll a mérlegre és pont annyi a súlya, mint edzés előtt. Miért is? Mert kiizzadt 1,5 liter vizet (vagy többet) amit a nap során magához is vett. Az elkövetkező időben meg szépen ég az izom... másnap valóban könnyebb lesz 15-20 dekával. Ergo sikeresen elégetett pont ennyi izmot!

Egy dolgot kell eldönteni. Megvan a súlyod és az edzettséged, nincs rajtad zsír, csak izom és azt akarod formázni (szálkásítani,- ami mint olyan nem is létezik) és ezért izmot égetsz??

Vagy

Túlsúlyos vagy, edzetlen, és megszabadulnál néhány kilótól AMIT ZSÍRBÓL akarsz leadni minimális izomvesztéssel??

Ha ezt sikerült eldönteni meglesz az a válasz is!

Még egy érdekesség. Tudtátok, hogy simán a napi C vitamin sok VÍZZEL is zsírégető hatású?

Üdv.

2010. ápr. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:55 vagyok


Ezekszerint elnézést kérek tőled, szakedző úr. Valóban nem jártam 4 évig Testnevelési Főiskolára, én 4-5 amerikaiak által kidolgozott könyvben olvastam, hogy a kardió a megfelelő zsirégetésre és az olyan gyakorlatok, mint pl. a felülés, súlyzás, stb. ezek az izmokat edzik, de nem feltétlenül fogyasztanak.


Persze a legbölcsebb dolgot te mondtad : NEKEM vállt be a kardió. Én minden téren azt vallom, hogy bármi lehetséges és ez nagyonis elképzelhető, nemde ? Ugyanis semmi sem 100%os, ezekszerint semminek a hatása nem garantált.

Viszont ebből következik, minden elismerésemet hozzátéve, hogy te sem kéne a kardiót megcáfolnod, ahogy az első hozzászólásodban tetted. Vagy rosszul emlékszem a tanácsodra, miszerint " Az istenért, kardiót ne !! " ? :-)


Csak ennyit szerettem volna

Üdv neked*/nektek

2010. ápr. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!