Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Használ az L-carnitin?

Használ az L-carnitin?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy edzések MELLETT kell inni. Edzek is rendszeresen, de azért télen így is feljött 3 kiló. Elkezdtem most futni. Ha futás előtt iszok fél órával l-carnitint, az tényleg használ? Szeretném azért felgyorsítani kicsit a zsírégetést.
2010. ápr. 8. 10:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Én használom 2 és fél hónapja, eddig fogytam 8kg-t. Persze nem mondom, hogy csak ettől, mert diétát tartok és heti 4x edzek. Jobban megy tőle az edzés úgy vettem észre.
2010. ápr. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Mindenképpen! Edzés előtt 30-60 perccel 500-1000 mg 3 deci VÍZZEL!!


Egy másik kérdésre írt válaszom itt olvashatod:


Mint azt korábban is írtam az izmok átmozgatása, anyagcsere gyorsulással jár. A mozgás után az izmok, 24-30 óráig még fokozott tápanyagellátást igényelnek, ezt a szervezeted zsírból biztosítja! Kivéve a kardió edzés, mert ott elégeted az izmaidat!!! Ergo IZMOT vesztesz NEM ZSÍRT!!! A zsírégetést gyorsíthatod még L-Karnitinnel (mozgás előtt 1 órával 500-1000 mg), illetve Lipotróp hatású zsírégetőkkel (cholin, inozitol és króm van benne) így tuti a zsírbontás! Ha nem akarsz ilyen szerekhez nyúlni (bár az L-Karnitin egyébként is hasznos, szív, vese, máj, izomvédő hatás, stb...) akkor ajánlom a zöldteát!! Az újságok SABLON MARKETING dumákkal vannak tele. AZOKAT FELEJTSD EL!! Én pont az ellenkezőjét tanultam mindennek amit eddig újságokban olvastam!!! Vicces. Nem?? Nekik nem érdekük hasznos, jó dolgokat írni (tisztelet a kivételnek!!), mert akkor hogyan adnák el a sok semmire való tuning testépítő cuccot és kamu fogyitablettát?!!

Üdv : P. - OKL. Szakedző

2010. ápr. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!