Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnátok ajánlani valami...

Tudnátok ajánlani valami hatásos/tartós diétát?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Segítséget szeretnék kérni..már régóta problémáim vannak a súlyommal. 13 éves lehettem amikor már a szüleim is rám szóltak, hogy ne egyek annyit. Onnantól kezdve próbáltam egy kicsit jobban odafigyelni, nem enni hat után ez így ment 2 évig..alig történt változás.Aztán tavaly ezt meguntam és elkezdtem hánytatni magam ..50 kiló alá mentem, de aztán sikerült abba hagyni.. miután leálltam persze rögtön felszaladtak a kilók. Egy fél éve már odafigyelek mit eszem kerülöm az édességet, a zsíros ételeket, a sok szénhidrátot mégse tudom leadni azt az 5 kilót amit szeretnék.. heti 4x futottam 9-10 kilométert, de mivel nem volt hozzászokva a lábam így eléggé megviselte és most pihentetnem kell..így felszedtem még plussz 2 kilót.. 168 cm vagyok és 60 kg... tudtok valami olyan módszert ajánlani ami tartós és tudnék vele legalább 5 kilót fogyni? A válaszokat előre is köszönöm!

2016. máj. 3. 17:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficitben kell enned, a fogyáshoz ennyi kell.

Az egészséges és jóleső fogyáshoz már jó étrend is...

Mit eszel és mennyit? Ha nem fogysz, sőt hízol, akkor csökkentened kell a mennyiséget, vagy ha eleve kevés, akkor növelni a mozgást, az talán az anyagcserédnek is jót tesz... Mert normális esetben azért elég sok kalóriát igényel a testünk, ha túl takarékos, az általában gond.

2016. máj. 3. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggelire szinte mindig zabkását , délelőtt gyümölcsöt szoktam , ebédre vagy csirkét rizzsel/salátával vagy halat ,délután puffasztott rizst csirkemellsonkával próbálom 1500 kalória alatt tartana, persze van amikor fölötte vagyok mert délután még eszek vmit.. az a baj múltkor csökkentettem a kalóriát 1100-ra és akkor már nagyon szét voltam esve.
2016. máj. 3. 17:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Hízékony, kajálós típusként szerintem túlzás lenne nagyon lejjebb menni. Inkább valami erősportot próbálj mellé végezni, hogy az izomtömeged növekedjen, és akkor az összhatás sokkal jobb lesz.
2016. máj. 4. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!