Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Így le lehet fogyni? (2016...

Így le lehet fogyni? (2016 több lent)

Figyelt kérdés

16/f

Le szeretnék adni 7-8KG ot.Biciklizésre gondoltam.

Ha suliba megyek(térképen útirányt megnéztem)7km teszek meg oda vissza naponta.+Mamámhoz is megyek 2 naponta ami megint 3km jelent.

Délután is eljárnék hétvégente is 1-2 órára.


Úgy tudom pékárukat kell kerülni meg a zsíros ételeket.


Szerintetek ezzel a módszerrel(ha nem is 7-8kg-ot)de legalább pár kilót le tudnék fogyni június végére?


Valamint a reggelire csak gyümölcsöt enni és vizet inni jó módszer?



2016. máj. 4. 18:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Kalóriadeficit kell, a fentiek ezt még nem garantálják.


A péksütik kerülése előnyös, persze bármivel lehet fogyni, a zsíros ételek viszont nem problémásak, de emberfüggő, kinek mi jön be.


Nem hinném, hogy a reggelire csak gyümölcs jó módszer lenne. Van, akinek bejön, de nem tűnik célszerűnek. Ha már eszel, akkor egyél fehérjét, akkor már egész sok órája nem jutottál aminosavakhoz (persze annyira nem eszik forrón a kását, de azért logikusnak tartom ezt).

Akkor egyél reggel gyümölcsöt, ha azt kívánod, csak azt tudod megenni s valamiért ez neked jól működik.

2016. máj. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Interneten azt olvastam h volt aki naponta 5km biciklizett 1 hónap alatt 2kg-tól szabadult meg persze étkezése is más volt.Eddig busszal jártam suliba de gondoltam így fogynék is valamit
2016. máj. 4. 18:42
 3/3 anonim válasza:

A bicajozástól inkább izmosodsz, mint fogysz, ami szerintem jobb is. :)

A zsíros kaják mellett még kerülheted a cukor tartalmú dolgokat, az segít, viszont reggelre inkább valami tartalmasat egyél és estére rakd a gyümölcsöt meg ezeket

2016. máj. 4. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!