Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (többi lent)

Mit tegyek? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok. 16 és fél éves ,178 cm és 78 kg fiú vagyok. Kisebb koromban dagadt(abb) voltam, két-három éve próbáltam fogyni+nőttem így lement egy része de máig érzem hogy van rajtam felesleg és a bőröm eléggé meg van nyúlva(szinte mindenhol). Viszont alatta van izom. Mit kéne tennem hogy az látszódjon? Fogyókúra aztán edzés? Vagy egyszerre? Szeretnék kinézni valahogy de nem tudom hogy csináljam. Edzegettem(saját testsúllyal) rengeteget hasaztam,fekvő, törzsemelés,lábemelés stb. de nagy változás nem volt mert a zsirréteg meg a bőr ottmaradt ha alatta van is izom.

Mit csináljak? Adnátok tippeket és valami kezdőlökést?

Köszi



2016. máj. 4. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Mindenképpen eddz, ne várj vele. Először szálkásíts, aztán tömegelj, edzeni mindkettő mellett kell, olvass utána.
2016. máj. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!