Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen lenne? SEGÍTSETEK

Milyen lenne? SEGÍTSETEK

Figyelt kérdés
Iskolába elvinnék teljes kiörlésű kenyérből 1 szendvicset+almát!a suliban ennél ebédet(persze nem púpozott tányért)<---de ezt nem tudom elhagyni!és ithon már csak gyümölcsöt ennék és semmi mást,és persze so ásványvíz,és kerülném a sz@r kajákat!!minden nap szigorúan futnék 40 percet!!az elég?a kérdésem,hogy 1 hónap után látszódna a fogyásom??ez nagyon fontos! és az is,hogy mennyit kellene fogynom!!14 lány 165cm 56kg. lehet hogy nem kéne még ezt csinálnom,és ezért ne olyan válaszokat írjatok légyszi!!és kicsi felesleg van rajtam,ezért akarom jó fotmába hozni magam nyáron!!kérlek segítsetek!!:)Előre is köszönöm
2010. ápr. 8. 17:06
 1/5 anonim válasza:

Szia!


A lényeg, hogy egészségesen egyél, szóval azért vigyél be mindenből, csak picit kevesebbet, amit leírtál, ha tudod tartani, és az iskolai ebéd változatos, akkor rendben van. A futásról pedig annyit, hogy 30-40 perc után kezd igazán értelme lenni, tehát addig a fogyás kissé gyengébb mértékű. Amúgy kérdezz meg valakit aki már látott futni, hogy mit gondol a mozgásodról. Sajnos alapvetően a nők egy részének nagyon nem való a futás, mert más a testfelépítésetek. Sok nőt látni, akiknek csak az ízületére fog menni :-(

Túlsúllyal pl. alapból kizárt, hogy futással kezdjen valaki. Neked épp, hogy csak formába hozáshoz kell, de én a tornát, aerobicot jobban javaslom, és inkább legyen heti 3x2 óra, de akkor bizony fáradj el :)


Sok sikert, szerintem menni fog, mert kitartónak tűnsz!

2010. ápr. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A fogyás 30 perc után kezd el beindulni:) És amit leírtál az jó. Az iskolai ebédről megycsak annyit, hogy mindig hagyd meg a felét a tányérba:) és egyél sok ananászt< úgytudom, ez zsírégető:) énis ezt eszem perpill:)

40perc futás az tökéletes! De csak fokozatosan csináld. első héten fuss mondjuk 20 percet. következő héten 30at és azután 40 et:) így jobban fogod bírni:)

2010. ápr. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! de simán bírom a 40percet mert régóta futok,azzal nincs gond!csak tudjátok az a fránya csoki meg a finom kaják..:)de most belehútok és nyárra jól fogok kinézni!!legalább is remélem!!sok sikert nektek is!
2010. ápr. 8. 18:07
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem jó lesz így!Csak légy kitartó.Esetleg otthon tornázz rá,és akkor izmosabb lesz a hasad,combod stb.



(Én is ilyesmit próbálok követni:

reggeli:joghurt,vagy egy kis szelet barna kenyér,margarinnal,paprikával,salival,retekkel.

tízórai:alma (vagy más gyümölcs),esetleg egy barna kenyérből szenya (ebben is van sali).

ebéd:ami éppen itthon van,de csak a 3/4-éd eszem annak amit régen ettem.

uzsonna/vacsora:gyümölcs,vagy zöldségsali.

Mozgás:heti 4x50perc biciklizés+itthon torna.

Kb. 8-10kg-t kéne fogynom:(

Aki ért hozzá,szerintetek menni fog a fogyás nekem így? )

15/L

2010. ápr. 8. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
szerintem biztosan!!!és nagyon sok sikert!!!írjál majd ha sikerült és kitartást!!:)
2010. ápr. 8. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!