Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyit kéne...

Szerintetek mennyit kéne ennem ahhoz, hogy tovább foggyak?

Figyelt kérdés
164cm, 58 kilós 18 éves lány vagyok. Még 6 kilót leszeretnék adni, de úgy vettem észre nem nagyon mozdul a mérleg nyelve. Napi 1 órát aerobikozom, szóval a torna is megvan. Volt valaki esetleg ilyen helyzetben vagy valakinek valmi jó tanács? Idáig is sok zöldséget, gyümölcsöt, csirkemellet ettem, ráadásul ezekből sem sokat, úgyhogy már végképp nem tudom min változtassak.
2010. ápr. 8. 18:42
 1/4 anonim ***** válasza:

kezdj el edzeni, teremben. ne csak aerob mozgást végezz, mert azzal csak az izomzatodat szálkásítod, de nem formál...


én nem fogynék a helyedben, csak alakformálnék.

2010. ápr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

én 167 cm vagyok. 1 évvel ezelőtt 60 kg voltam, ma 52. Nekem a mozgás (otthon dvdre), és a kevesebb kaja hozta meg az eredményt.

Nem lehet, hogy azért nem fogysz mert nagy az izomtömeged, és ettől mutat sokat a mérleg?

2010. ápr. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az aerobikkal az a baj,hogy a tested megszokja hogy mindig ugyanazt csinálod,ami az elején neheznek tűnt az már könnyedén megy.növelned kellene a mozgást.
2010. ápr. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Van elég izmom, azt már nem nagyon szeretnék. Ezért nem akarok erősíteni vagy bármit, ami növeli az izmot. Én csak vékonyodni szeretnék.
2010. ápr. 8. 22:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!