Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mivel tudom kivaltani a csokit?

Mivel tudom kivaltani a csokit?

Figyelt kérdés

Fogyozni szeretnek de az a baj h a csokinak nem tudok ellenallni egyszeruen nem tudok lemondani rola szoval mi az amivel helyettesithetnem?

Elore is koszi:)



2016. máj. 8. 19:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
58%
Gondolkodj el, hogy miért ilyen fontos a csoki az életedben. Mit pótolsz vele? Mit palástolsz vele? Miért ez okoz örömet?
2016. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
Pennyben lehet kapni Wavel márkájú cukormentes narancsos illetve sima étcsokit, valamint tejcsokit is, és csak 299 Ft/100 g :)
2016. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*wawel
2016. máj. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
39%
Szexet tudom javasolni.
2016. máj. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Étcsoki, vagy csokis fehérjeshake.
2016. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
74%
2: A cukormentes csokik a cukorbetegeknek jók. Nincs bennük kevesebb energia, kalória. Csak nincs bennük cukor.
2016. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
53%
Csokis tojásfehérje turmix.
2016. máj. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
De ha rendesen diétázol,akkor elég gyorsan be fog állni az inzulinszinted a normálisra és nem fogod kívánni az édeset.A zsírbevitel megemelése is segít csökkenteni az ácsingózást,mert eltelít,de nem okoz kiemelkedő inzulincsúcsot,mint a szénhidrát,cukor és édesség.
2016. máj. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat utolso remelem tenyleg jo lesz es gyorsan raall a szervezetem:)
2016. máj. 8. 21:02
 10/12 anonim ***** válasza:

Aut irod fogyozni szeretnel! Nos akkor mar biztosan hallottal arrol, h mik a kerülendők ( cukor, liszt, zsirok, stb stb)

Na mar most olvasd el a csokoladepapiron levo hozzavalokat, es egyenkent kepzeld magad ele az asztalra:

A 70 g kristalycukrot, az 50 g zsirt a sok mesterseges adalekanyagot izfokozot. Aztan tedd fel magadnak a kerdest, h kozuluk melyikre van tenyleg szukseged?

Persze csak ha tenyleg fogyni akarsz kisasszony

2016. máj. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!