Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem fogyok semennyit?

Miért nem fogyok semennyit?

Figyelt kérdés
Már több mint 2 hónapja fogyókúrázom, és semennyit nem fogytam. Néha becsúszott egy kis édesség, de nem sűrűn és nem sok. Néha-néha tornázom is. Nem azt vártam h ettöl 10 kg-t leadok de az hogy 1 kg-val se lettem könnyebb eléggé elkeserített.
2010. ápr. 8. 20:16
 1/7 anonim válasza:

Szerintem csak turelmesnek kell lenned :)

één mondjuk nembírok fogyokurazni..inkabb tornazok minden nap...nekem ez sokkal jobban segitt mind a fogyokura..mer fogyokuraval en 1honap alatt 2 kilot ha leadtam..

2010. ápr. 8. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
valamit akkor pedig rosszul csinálsz, valószínűleg az étrend nem megfelelő. mit, mikor és mennyit eszel?
2010. ápr. 8. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Végtelenül egyszerű.

Mozogni nem néha-néha kell!


Étrendet nem írtál, de nem értem miért akarsz fogyókúrázni, nem értem azokat a nőket, akik egész életükön át fogyóznak, ahelyett, hogy életmódot váltanának.

Egészséges étrendet, rendszeres mozgás.


Mi értelme annak, ha pl. 10 kg-ot lefogysz a fogyókúrával, utána vissza hízod, mert szemetet eszel, és kezdődik elölről?

2010. ápr. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is a "diétával" lehet a baj. Írd le, miket eszel egy nap, majd véleményezzük.
2010. ápr. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt! Kevesebbet ettem, figyeltem, hogy mit eszek, a vacsorát kihagytam, és mégse fogytam! Eléggé el is keseredtem. Nagyon lassan indult be, a 8. hét után. Igaz, nem edzettem keményen, csak lájtosan. De végül beindult, lassan, kínlódva, döcögősen. Ez volt tavaly előtt.

Most ismét elkezdtem fogyózni, és sokkal hatásosabb, mint két éve. Almaecetet iszok, és fogyasztó teát. Kicsit mozgok is, de nem azzal kezdtem, hanem hogy sokkal kevesebbet eszek. Ugyanis azt vettem észre, hogy nem az éhség a veszélyes, hanem az étvágy, ami gyakran feleslegesen képződik az agyban. Ezt nálam az almaecet szinte teljes mértékben közömbösíti, így képes lettem arra, hogy csak akkor egyek, amikor tényleg éhes vagyok. Mivel ülőmunkát végzek, nincs szükségem túl sok táplálékra. Attól híztam korábban, hogy ettem, mikor nem voltam éhes. Megszokásból, vagy felesleges étvágyból.

Ma fogok hozzákezdeni a tornához, kíváncsi vagyok, lesz-e hozzá kitartásom. Erőt ad az, hogy eddig 5 kg-ot híztam a fenti módszerrel, tehát van egy kis sikerélményem. 171 cm vagyok, és 66 kg. Már mások is mondják, hogy láthatóan vékonyodok.

Próbáld ki az almaecetet, nem mindenkinél válik be, mert különbözőek vagyunk, de egy próbát megér.

Sok sikert neked! Kitartás, ne add föl!

2010. ápr. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszönöm válaszaitokat!

akkor leírom kicsit részletesebben miket ettem.

Mivel még iskolába járok és későn is érek haza oda viszek mindennaop magammal egy szendvicset zsömléből nagyon kevés vajjal néha anélkül és sonkával paprikával + 1 almát.Mikor hazaérek ha leves van akkor eszem abbol egy kicsit zöldségekkel krumpli tészta nélkül, és másodiknak pedig párolt húst zöldségkörettel. Mikor elkezdtem sokkal szigorúbban csináltam leveseket se nagyon ettem.ÉS majdnem mindennap tornáztam, igaz nem sokat 15 percet körülbelül de a semminél több volt, mikor belezáródtam növeltem ezt az időd.Később naponta vagy két naponta szobabicikliztem 35-40 percet majd a végén már 60 percet is. Vacsorára ettem 2 szelet abonett kenyeret csirkemell sonkával például. Aztán mikor már viszonylag hosszú ideje csináltam volt hogy becsúszott 1-2 kocka süti de csak ha vendégségbe voltunk valahol. Aztán Rubint Rékáztam heti 2szer, tudom ez elég kevés de nem volt többre energiám. Remélem ennyi információ elég lesz.:) (ja és 1-2 ember szerint fogytam, de ezt a mérlegen sajnos nem láttam:()

2010. ápr. 14. 18:25
 7/7 A kérdező kommentje:
Elnézéseteket a helyesírási hibákért!!:) sajnos csak utólag vettem észre a hibáimat
2010. ápr. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!