Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene fogynom?

Mennyit kellene fogynom?

Figyelt kérdés

sziasztok, 180 cm vagyok és 42-es méretet hordok kilot pontosan nem tudok de úgy 80 kg kb :s

Szerintetetek mennyit kellene fogynom?



2016. máj. 10. 17:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Ugyan ezek voltak a méreteim régen, 10-et kéne szerintem, aztán majd onnan meglátod, hogyan tovább. Nekem tavaly sikerült lemennem 64-ig de sajnos fél év alatt vissza is jött 6, mert elhagytam magam és csak zabáltam. Most megint fogyózom, 67 lehetek, de még bőven van felesleg.

Ettől függetlenül, lehet te 70 kilósan is nagyszerűen fogsz kinézni, mert jobb az alkatod, én sem a kiló miatt szeretnék még fogyni, hanem mert nem tetszik a látvány.

2016. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nő vagy? Akkor 5-7kg szerintem :) De ha ez jól oszlik el esetleg sportolsz akkor inkább szinten tartás kell
2016. máj. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Többen megjegyeszték hogy jó alakom van homokora\korte kozott feluton :)

Csak én nem vagyok elégedett magammal és igen nő vagyok és több része izom, mivel nagyon sokáig úsztam meg versenytáncoltam :)

De nagyon köszi a válaszokat

2016. máj. 10. 21:41
 4/5 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem kellett volna úsznod! Nem tudom ki erőltette ezt. Akit ismerek, amíg fiatalon úszott még jó alakja volt, de amint abbahagyta (akár már 19 éves korára) egy debella lett.
2016. máj. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Debella?

:D

21 éves vagyok csak nem.. Meg szerintem ne pár ismerősödből kell ítélkezni mindenki felett, amúgy is mindenki azt csinál amit akar, szerintem még mindig jobb hogy úsztam minthogy otthon zabáltam volna a chipset a tv előtt, de javíts ki ha tévedek ;)

2016. máj. 12. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!