Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Érdemes még fogynom vagy...

Bodylift kérdése:

Érdemes még fogynom vagy készülhetek a műtétre? Kép

Figyelt kérdés

Üdv, több mint 65kg-ot fogytam, érdemes még fogynom? szerintetek a bőröm javulhat még vagy felesleges várnom és irány a sebészet?

[link]

[link]

[link]



2016. máj. 9. 21:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Le a kalappal, gratulálok! Biztos, hogy nem kell többet fogynod, hisz látszanak a bordáid. Azt, hogy a bőröd javulhat-e még szakembertől kéne megkérdezned szerintem.
2016. máj. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Ügyes vagy!


Szerintem már nem szabad fogynod, mert akkor a már látszódó izmaid is el fognak tűnni, mert az már izomból történne a fogyás.


A bőröddel nem tudsz mit csinálni, az nem fog visszahúzódni, ezért most már érdemes plasztikáztatni.


Sok sikert!

2016. máj. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%

Szép!

Most fogj hozzá az edzéshez, izmot szedj fel. Úgy kevesebb bőrt kell eltávolítani.

Ha ott is elértél egy jobb szintet, jöhet a műtét.

2016. máj. 9. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
A bőrhöz nem értek, erről szakembereket kéne megkérdezni, viszont én is gratulálnék.
2016. máj. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nem semmi.. egyenesen soványnak látszódsz már :D brutál, grat a fogyáshoz!!!! :D elismerésem
2016. máj. 10. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Gratulálok ,nem semmi! :)

Szerintem a bőröd nem fog már javulni, esetleg tömegnövelésel egy minimálisan csökkenthető a lógás,de pl a hason kétlem .

Én mennék a plasztikára,ha van rá pénzem.

2016. máj. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

fú :o

ez nagyon durva, gratulálok az eredményhez :D

szerintem fogyni már ne fogyj.

a bőröd egyébként szerintem egész jó egy ilyen mértékű fogyáshoz mérten, de javulni már nem hinném, hogy fog.


van lehetőséged TB támogatott műtétre? mármint dokumentálva lett a fogyásod dokival?

2016. máj. 11. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Igen, a háziorvos végig követte az elejétől fogva.

Többen mondták már, hogy próbáljak meg tömegelni, hogy az talán a börömnek is kedvezne csak ugye az legalább fél év, én meg már elég türelmetlen vagyok és nehéz most kitalálni mi lenne a legjobb.

2016. máj. 12. 13:16
 9/13 anonim válasza:

Huu :D Gratulálok, ez nem volt semmi! Talán még kollagénnel lehetne próbálkozni, mondjuk egy hónapot, de szerintem csodát nem tenne.


De mégegyszer: gratulálok, hatalmas dolog, főleg a kitartásod!

2016. máj. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:

Naaaaagyon sokat kene tomegelned hogy ennyi bort feltolts izommal. En50kgt fogytam, es direkt raszantam ket evet a tomegelesre, meg hatha javul...

Hat nem javult, szep formas izmaim vannak a roggyant borom alatt...bar elobb megmuttettem volna. szerintem ne halogatsd

Grat!

2016. máj. 31. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!