Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le? Mit ehetek...

Hogyan fogyjak le? Mit ehetek ami finom de még sem hizlaló?

Figyelt kérdés
Mit lehet enni egy NAGYON szigorúan vett diéta alatt? Mi a jó ? A teljes koplalás? Vagy vagy egek mindent ugyan úgy csak kevesebbet? Heti 3x van lehetőségem edzoterembe menni. 87kilos és 168 cm magas vagyok.. Juli. Végéig leszeretnek adni min. 15 kilót.

2016. máj. 11. 06:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

" Vagy vagy egek mindent ugyan úgy csak kevesebbet? "


-ez is tuti módszer a lefogyásra ....

2016. máj. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Ne koplalj!Igyál naponta 3-4 liter vizet.Eltelít és kimossa a szervezetet.

Tojást,túrót,zöldségeket,húst,zabpelyhet egyél,felejtsd el a kenyeret,tésztát, cukros kajákat.

Én 30 kilót fogytam így.

2016. máj. 11. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy nem szeretem a zöldségeket, uborka és a paradicsomot kívül semmit..
2016. máj. 11. 10:17
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Sport nélkül nem fog menni. Ne áltasd magad, nem véletlen lettél majdnem 90 kiló...


Júli végéig nem is fog lemenni 15 kiló. 10 sem. Sőt, azzal járnál csak igazán rosszul, ha lemenne, mert a bőröd ezt a fogyást nem tudná követni.


Minimál étellel nem lehet egészségesen fogyni, nem is szabad. A szervezeted ráadásul pár nap alatt átáll a "hiánygazdálkodásra", onnantól kezdve még nehezebb lesz megszabadulni a kilóktól. A tested egyszerűen sokkal jobban ragaszkodik majd minden egyes kalóriához.


Fáradékony leszel, akár aluszékony is, fejed fáj majd, szédülsz, kedvetlen leszel, esetleg a vérzésed is összezavarodik. Ezek olyan gyökeresen érintik az életminőséged, hogy egyszerűen lelkierőd sem lesz ezt csinálni. Főleg, hogy a várt eredményt sem kapod meg tőle. Akkor meg minek csinálni???


Ami neked hiányzik, az a sport. Enni szeretsz. Sokat, sokfélét, nehéz ételeket, cukros finomságokat, és jó sokat is. Sokat jelent neked az evés, örömforrás. Jutalom.


Van egy jó hírem! Eheted ugyanazt, majdnem ugyanannyit! Tényleg. És fogyni fogsz. Hogyan?


Úgy, hogy cserébe mozogni kezdesz. Rendszeresen. Nem is feltétlen teremben, kinek van kedve beállni egy olyan csoportba, akiknek a bemelegítését sem tudod végigcsinálni? Menj el sétálni, néha kocogj 100-200 métert, aztán séta. Tartson kb. 45 percig egy kör! Többet úgysem bírsz az elején, de ha ezt kitartóan csinálod, hamarosan azt veszed észre, hogy ha bár lassan, de végig tudod kocogni a távot. Lehet, hogy 8 percig tart egy kilométer, de akkor is! Minden lépéssel közelebb jutsz a célodhoz!


Nem cél a bíborvörös fej, a kihagyó, ziháló, sípoló légzés, nem cél a szúró oldal, a rogyadozó láb! Olyan intenzitással csináld, hogy mellette, közben tudj beszélni különösebb nehézség nélkül. Ekkor égetsz zsírt ugyanis, és ezt a tempót fogod tudni kitartóan fenntartani.


És ez nem 3 hónap alatt visz majd le rólad 15 kilót, hanem másfél év alatt.


És mielőtt azt gondolnád, hogy ilyet akárki mondhat (amiben mondjuk technikailag igazad van), meg könnyű a kövér embert cseszegetni...


Én két éve szeptemberben 113 kiló voltam 178 centihez. Most 93 vagyok. És eszek mindent, és nem számolgatok kalóriát. Feleségem 70 kiló körül volt 165 centihez, és most 54. Ő kezdett úgy sétálni és futni, ahogy fentebb írtam, és most 5-8 kilométert végigfut, és mosolyogva ér haza.


Elkezdeni nehéz, az pokoli. De minden lépéssel könnyebb lesz.

2016. máj. 11. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

- 10:29-re

" Ami neked hiányzik, az a sport. "


-na én ebben nem vagyok biztos .....))

2016. máj. 11. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én biztos vagyok benne. Egy 168 centi magas ember, ha 87 kiló és fogyni akar, akkor az lány.


Ha lány, és majdnem 90, akkor (hacsak nem súlyemelő), akkor nem mozog... tehát sportolnia kell, ha fogyni akar.

2016. máj. 11. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem kell sportolni a fogyáshoz, simán le lehet fogyni egy egészséges diétával. Koplalásról szó nincs, az nem jó. Nincs semmi hókuszpókusz, kevés szénhidrátot kell zabálni, ennyi. A legtöbb embernek ezzel van gondja, egyszerűen elborítanak minket a szénhidrátdús kaják. Folyadéknak csak víz, abból jó sok, ebédre leves, kis-közepes adag minőségi hús, zöldségkörettel, reggeli-vacsora kevés kenyér sok zöldséggel, tojás, kevés sajt, nassolni gyümölcsök, kiveve banán. Péksüteményeket, édességeket, tésztát, rizst, krumplit elfelejteni. Napi szinten persze, mert az, hogy néha eszik ilyesmit az ember, az belefér, az átlag a lényeg. Ezzel röhögve le lehet fogyni koplalás nélkül.


A sport ettől még természetesen nagyon jó és egészséges.

2016. máj. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Nos... a plusz kilók nyilván nem maguktól jöttek fel. . Tény! Szültem kettőt. Egyik 3 éves a másik 11 honapos. Utóbbit 113 kg körüli sulyal szültem meg! Az első terhességet előtt 65kilos voltam.. most van fenekem, mellem, combok és ,,pocakom" is sajnos.. heti három alkalommal járok edzoterembe.. hétfő, szerda, péntek. Kedd és csütörtökön próbálkozom a fiam dél előtti alvással kb 50-60 percet tornázni... de ezt nem mindig tehetem meg, mert vannak házi munkák is amiket lekell végeznek. Gyors fogyás szereznek mert így már nem érzem jól magamat, bele gondolom hogy milyen voltam és .. :( akkot most a fogyás iránti ,,vagyam" hogy ténylegesen nem eszem bele pl a gyerek sutiebe, chipsebe, keksz.. Stb. !!!! Eszem délelőtt ezt a pirított száraz kenyeret hogy legyen valamennyi szénhidrátot. . Délután 4 körül csirkemellet zöldségek vagy főtt tojást zöldségel.. Ezeken kívül mást nem. Néha ha nagyon kívánom az edesseget akkor DÉLELŐTT eszem egy csokis puffasztott rizst.. ennyi. Nagyon bízom benne hogy így Juli végére még lesz a 15 kiló mínusz. .
2016. máj. 11. 11:28
 9/17 anonim ***** válasza:

Ha edzőterembe jársz, ott keress egy olyan embert, aki hasonlít arra, ahogy te szeretnél kinézni, és kérdezd meg tőle, hogyan táplálkozik...

Vagy olvasd el a Sárga kapszula című ebookot.


+



[link]

2016. máj. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Ha valami csoda folytán juli végére lemenne 15 kg rólad, a lógó börredőidet ugyan úgy fogod utálni, mint most a hájadat...

Heti 0.5-1kg az ideális, amit még tud a bőr követni, de ezt se mindenkinél..

2016. máj. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!