Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi idő alatt égethetek le...

Mennyi idő alatt égethetek le kb.5 kg zsírt magamról? (többi lent)

Figyelt kérdés

A hasamon és a combomon van egy kis felesleg és szeretném azt eltüntetni. 164 cm vagyok és 55 kg. Tudnátok írni javaslatokat hogy mitől tudna minél hamarabb eltűnni?

inkább mozgásra, sportra gondolok, próbálok kevesebb kenyérféléket enni majd de mivel a "lételemem" így nem tudom teljesen kiiktatni az életemből:D de persze majd figyelek ezekre is.

mindennapi futásból kb. mennyi idő kéne ? és felülésből, guggolásból hány db?

nem fogyni szeretnék mert attól még ott lenne a kis uszógumim, inkább sportolással leégetni.

köszönöm előre is a válaszokat amit nagyon szépen kérek minél előbb mert nyárra szeretném ha nem lógna a földig a hájam :')

16/l



2016. máj. 11. 14:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogyás=sportolással elégeted a zsírt.

5 kilót akkor is fogysz,ha elmész futni napi 40-50 percet,és mellette még "sportos" is leszel.

Futás után, mikor megéhezel,akkor meg ne a szokásos sz@rt edd,hanem vigyél be fehérjét a szervezetedbe.


Logikus,ha elkezdesz futni/edzeni akkor több kalóriára lesz szükséged,de ha azt továbbra is sz@rból viszed be,akkor nem fogsz fogyni.

2016. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de hány napon keresztül?
2016. máj. 11. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

ilyen kevés felesleggel szerintem heti felet tudsz zsírból fogyni, az elején talán több is lemehet, szóval kb egy 2 hónapot gondolnék.

Önmagában a sport megfelelő étrend nélkül nem tünteti el rólad a zsírt. Étrend a fő meghatározója a fogyásnak, nem a mozgás. És ha össze-vissza eszel nem a zsír fog égni. Kalóriadeficitben kell lenned és olyan dolgokat enni, amit a szervezet hasznosít, nem csak üres szénhidrát.

2016. máj. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2016. máj. 11. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!