Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát vezessek be...

Milyen fogyókúrát vezessek be és milyen tornát 17 évesen ha olyan 10 kilot szeretnék ledobni magamról?

Figyelt kérdés
73 kg és 169cm vagyok ami nem megfelelő testalkat. A sok nassolás meghozta az eredmémyét sajnos. Milyen tornát használjak hogy lefogyjak? Testnevelésre nem járhatok csak gyógytesire igy valami otthon végezhető edzést szeretnék beiktatni és milyen kajákat ne igen egyek? Otthon mindenko elég sok húst eszik igy a vacsorán kivűl tudok csak ugy enni hogy ne menjen sok rám. Sajnos ilyen péksűteményeket tudok enni de vannak teljes kiőrlésű zsemlék és bagett is. Azok mehetnek ha vizet iszok csak mellé + valamilyen torna? Lemehet nyárig akkor az a 10kg?

2015. ápr. 12. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg ha elolvasnád a 150 db hasonló kérdést itt az oldalon, akkor el tudnál indulni egy vonalon. Nassolni akarsz tovább, de fogyni? Én meg egy RS Audit. :D
2015. ápr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én is szeretném nyarig ledobni az utolsó 10kg-ot ami még hátravan, csak hogy 1000% hogy ezt nem fogom teljesíteni és te sem, ha egészséges keretek közt dietazol.

Max 5-6 kilóra számíts és nézz utána a szalkasito étrendnek.

2015. ápr. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!