Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Én 160 cm és 50 kg vagyok és...

Én 160 cm és 50 kg vagyok és én ezt soknak érzem szeretnék lefogyni 40-45 kilóre, de nem tudom megállni hogy ne egyek édességet. Minden nap eszek valami kis csokit pedig tudom hogy nem kéne. Hogyan tunék lefogyni vagy hanyagolni a csokit?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 9. 13:30
 1/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha tovább akarsz fogyni akkor anorexiás leszel.

de tudod mit? Nézd meg a linkeket..ezek mind anorexiás modellek voltak..MEGHALTAK...(szép jövő mi?)

[link]

[link]

[link]

2010. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Én nem szeretnék anorexiás lenni.. bocs rosszul fogalmaztam meg a kérdést leszeretném dolgozni a hasam h szép lapos legyen .... izmos ne plöttyedt nem anorexiás
2010. ápr. 9. 13:44
 3/9 anonim ***** válasza:

A csoki hanyagolásához akaraterő :-)

Amúgy meg egyáltalán nem kellene fogynod, teljesen ideális a testsúlyod.

2010. ápr. 9. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nekem is mondták réggeben, hogy anorexia... Blabla... Ha tényleg ducinak éred magad ne egyél csokit. És fuss egy kcisit esténként.

Amikor épp csokit akarsz enni gondolj a hurkáidra.:D

Sok szerncsét a fogyáshoz!:)

2010. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Sportolj! Ennyi a megoldás.
2010. ápr. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Szerintem egyaltalan nem kell fogynod,esetleg feszesitsd a tested.En 161cm vagyok es 56kg.Megsem erzem,hogy fogynom kene.S-s ruhakat kell igy is vasaroljak,nadragot 27est hordok.Mondjuk ez alkatfuggo,hogy hogyan oszlanak el a kg-k az emberen.Kevesebb nasi+torna es biztosan elered a kivant eredmenyt( bar tenyleg csak zarojelben mondom nagyon vigyazz,nehogy atlepj anorexiasba).
2010. ápr. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
ugyan ezek a paramétereim. először is nem fogynod kell hanem elkezdeni sportolni. mert elárulom neked hogy nem a kilók számítanak(főleg mivel neked pont jó a súlyod) hanem az hogy mennyire vagy edzett és izmos. ha elkezdesz sportolni akkor szépen lassan izmosodsz, eltűnik a háj a hasadról és a testedről. én 2 éve 52 kilósan sokkal jobban néztem ki mint most 49 kilósan.Hogy miért? mert akkoriban szinte naponta edzettem és talán kevesebbet is nassoltam. tehát a csikevés helyett iktass be naponta vmi sportot. ennyi a titok.
2010. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"csokievés helyett"

bocs elírtam

2010. ápr. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
oké megfogadom a tanácsokat ! köszönöm szépen elkezdek sportolni:)
2010. ápr. 9. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!