Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit tudok fogyni így?...

Mennyit tudok fogyni így? (Lent⬇)

Figyelt kérdés

Kb. 2 naponta görkorizok minden alkalommal 1-1,5 órát, ami 11km.

+heti 2 tesi óra, 1 gyógytesi és foci



2016. máj. 14. 22:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mivel nem tudom, mennyit eszel, ennyi mozgás mellett akár hízhatsz is... Simán lehet annyit enni, a kalóriabeviteledről pedig nincs adat (ahogy az alap kalóriaigényedről sem).
2016. máj. 15. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lilike cicukám, hiába emeled ki a kérdésed, ha nem írsz adatokat a kajálásodról. :D

Tegyük fel, azt eszel amit anyukád főz, az pl, napi 2000 kcal. Tegyük fel, hogy nem intenzíven korizol, csak úgy normál tempóban. Tesi óra? Ugyan kérlek. Az semmi. Foci, szaladgálsz is, vagy csak kapus vagy? Ez sem mindegy. A gyógytesi az sem ér semmit.

A másik kérdés, hogy mennyiből mennyit akarsz fogyni. :D

Ha évekig ezt csinálod, akkor jó eséllyel apránként hízogathatsz. :3

2016. máj. 18. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

:D Bocsi, csak vmiért nem tudtam kommentelni

Hát naponta kb. 1000-1200 kcal-nyit eszek +a "mozgások"...

2016. máj. 19. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Mozgás mellett 1000 rém kevés, ennek már meglehetnek a veszélyei, fokozottabb izombontás, miegymás.


Én kiindulnék 1500 kcalból s megfigyelném, hogy hogyan változik a súlyom. Máshogyan nem megy, fogalma sem lehet senkinek a kalóriaigényedről, az nagyon szór. Két azonos számokkal s aktivitással rendelkező embernél is sokszáz kcal eltérés lehet, vannak takarékos anyagcseréjűek s gyorsabb anyagcseréjűek, a felesleggel rendelkezők között is. Nekem pl. bizonyára gyors az anyagcserém, mozgás nélkül 2000 kcallal fogytam alacsony harmincas nőként, számomra kellemes tempóban. Amíg még volt elég feleslegem hozzá. Mások ennyivel hízni tudnak, s van kigyúrt fickó, aki kevesebbel szálkásít (bár bizonyára tempósabban).

Csak kitapasztalni lehet, mi fog történni, főleg, hogy a tesi órák kalóriaégetése is igencsak eltérhet, bár tipikusan sokat nem jelent, azt hiszem.

2016. máj. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi.

De képzeld csak, h így SE fogyok nagyon semmit!

Esetleg nem tudsz még vmit ajánlani? 😄

2016. máj. 19. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!