Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tanácsoltok? Milyen volt...

Mit tanácsoltok? Milyen volt a mai étrendem?

Figyelt kérdés

- reggeli: bacon, camembert sajt, paradicsom, sajtos kifli, pudingos túrós süti, fahéjas kalács, tejeskávé

- rágó

- Sió

ebéd: kolbász, krumpli, kovászos uborka, fagyi, tejeskávé

- sajtos tallér

vacsora: körözött, kenyér, kovászos uborka, paradicsom


Tudom, hogy nem írtam mennyiséget, de nem kell extra nagy/kicsi adagokra gondolni.


18/L

170 cm


2016. máj. 16. 18:29
 1/4 anonim válasza:
Szerintem a korodnak ez teljesen megfelelő.Igen eszel egészségtelen kajákat de ki nem? :D de én úgy vagyok vele hogy ha minden nap eszem zöldséget és gyümölcsöt megiszok min 1,5l vizet és mozgok is akkor nincs baj :)Csak vigyázz hogy ne vidd túlzásba a túl sok zsíros ételt :)
2016. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Volt itt minden... Hm, a zsír- és szénhidrátdús étrend a legszerencsétlenebb kombó, de van, aki elvan vele s nem tud máshogyan táplálkozni.


Egészségesnek nem tartom a fentit, de a te döntésed, hogyan eszel. láttam már hiányosabb táplálkozást, mit mondjak, itt azért van többféle komplett állati fehérje, zsír, zöldség (valószínűleg kevés, de van)...


Ilyen közepesnek tűnik az embereket nézve, ami persze nem jó, kevesen esznek jól. Bár nagyon megoszlanak a vélemények, hogy mi a jó, sőt ez emberfüggő is.


Az inzulincibáló édességeket azért csökkenteném, ha lehet.

2016. máj. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A Sió az az ivólére utal? Vannak sokkal minőségibb italok, amik kb. ugyanannyiba kerülnek, csak éppen valódi gyümölcs van bennük, nem cukrozott löttyök.
2016. máj. 16. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Csupa szemetet eszel, nagyon sok zsír, nagyon sok szénhidrát. Szerintem ilyen "csaló" kajákból bőven elég 1 db egy nap, vagy még ennyi se.

Pl. ha eszel fagyit ebédre, nem kéne a süti, kolbász bacon/camambert reggeli

2016. máj. 17. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!