Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyárig kb...

Hogyan fogyjak le nyárig kb 5-10 kgt?

Figyelt kérdés

13/L vagyok, és július 10.-ig szeretnék lefogyni minimum 5 kg-t. Kérlek segítsetek! Most sem eszem sokat, csak pizzát, tésztát és társait legtöbbször :S Édességeket sem szeretem...

Próbáltam már a 13 napos diétát, de most újra szeretnék diétázni, mind1 h, csak nyárig leszeretném adni, de persze nem koplalással.

Heti 3x van 45 perc tornaóra, és heti 2x rsg, és mindennap szoktam itthon "tornázni" [najó, legtöbbször csak kézenállok, mert imádom, de akkor sokáig csinálom].


Mindenkinek köszönöm, aki segít!!! :)

ui: Bocs, ha néhol rosszul fogalmaztam :S


2010. ápr. 9. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Jó lenne azt tudni, hogy milyen magas és hány kiló vagy. Amúgy szerintem még fiatal vagy a fogyókúrához.
2010. ápr. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi :) De már fogyóztam, nem lesz tőle sztem semmi bajom...

em 163/72, de izmos vagyok eléggé,...

2010. ápr. 10. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok. Az a baj, hogy hiába nem eszel sokat a tészta baromira hízlal, az sem mindegy, hogy mit eszel. Én a helyedben jelenleg mindenféleképp száműzném és ha megszeretnéd tartani a súlyod akkor utána is csak mértékkel. Mert te írtad, hogy nem sokat, de legtöbbször pizzát, tésztát eszel és szerintem tényleg itt a probléma.

Továbbá szerintem ne nézz ki egy diétát sem, hogy na akkor most ezt megcsinálom, mert a legtöbb eléggé egészségtelen, sőt felesleges is.

Reggelizni kell. Szerintem reggelire fogyassz szénhidrátot, vacsira már ne nagyon. Szóval reggelire mehet teljes kiőrlésű kenyér valamilyen felvágottal vgy abonett, puffasztott rizs, ilyesmik. Ebédre- nos nem tudom, hogy menzás vagy-e vagy otthoni kosztot eszel, de én azt mondom, hogy érdemes sok levest enni. Mert hamar eltelít, kevés a kalóriája (persze nem a babgúlyásra értem) és így már nem bírsz a másodikból annyit enni. Másodikra pedig hát ha ragaszkodsz hozzá, akkor egyél azt amit éppen csinálnak, de tényleg mértékkel. Fejlődő szervezet vagy, szóval azért nem lehet mindent megvonni magadtól. Különben ebédre nagyon jó a főzelék, sovány mellhúsok, de igazából bármilyen husi, ha nem eszel hozzá krumplit, rizst, ilyesmiket. Vacsira én joghurtot ennék a helyedben és csinálnék valamilyen salátát, sovány husi is mehet. Tízóraira, uzsira gyümölcsöt javasolnék.

2010. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszi!! :D

Az a baj a reggelivel, hogy én utálok korán kelni, szóval fél óra alatt kapkodom össze magam, reggelizni meg nincs időm, úgyhogy a reggelim egy pohár tejből áll. Suliba egy üveg gyümölcsjoghurtot szoktam vinni. Aztán itthon ebédelek valamit, aztán pár óra múlva éhes leszek, mivel nagyjából csak ebédet ettem, így megeszek 1, néha 2 chipset. Aztán meg vacsorázom :D

De megpróbálom betartani amit írtál, köszi :)

2010. ápr. 10. 13:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!