Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak nyárig?

Hogyan fogyjak nyárig?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok,162cm és 57kg,nyárig 45 kg körül szeretnék lenni,mit egyek,hányszor?(hasból,combból szeretnék fogyni)biciklizés jó ha combból akarok?
2011. ápr. 3. 19:20
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


ez a "diéta"

+ napi 1-2 óra mozgás.

futás (nagyon gyorsan fogyaszt), torna ( nem ilyen nyújtás hanem rubint réka félék, az izmosodáshoz), bicikli az izmosodáshoz, kondihoz, stb.


ha így csinálod, heti 1 kg mínusz a várható, 3-4 hónap.

2011. ápr. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

lehetőleg napi ötszöri étkezést beiktatva készítsük el a saját diétás étrendünket, és azt tartsuk is be. A kúra időtartama legyen egy hónap, de a diéta ne legyen drasztikus, (a heti mérésekkel kontrolláljuk, szükség esetén változtatunk rajta), mert a gyors fogyás más nem kívánt, (petyhüdt bőr, leépült izmok, teljes legyengülés, depresszió, stb.), tünetekhez, betegségekhez is vezethet. Figyeljünk a vitaminokra, ásványi anyagokra, együnk lassan és nyugodtan.


ezt kimásoltam. csak azt szeretném mondani hogy ne éhezéssel próbálj... napi 5x egyél, szerintem ehetsz bármit (én így fogytam) rendesen amit otthon föznek, gondolom 13évesen nem fognak nekem diétás kajákat venni, bár ki tudja... amúgy a 162 centidhez nemhiszem hogy sok lenne a súlyod, én is kb ekkora vagyok nagyságban és tömegben is, és s-es ruhákat hordok, és dícsérik az alakom, pedig nem vagyok egy anorexiás gebe (az sztem undoritobb mintha valaki inkább duci) bár képed nincs fent de sztem nincs veled baj, ilyen korban amúgy is nölsz, nyúlasz... nyárig amúgy sem fogsz tuni leadni 12kilót, legfeljebb annyira fogyni akarsz hogy belekattansz és valami nagyobbajod lesz.. várj még a fogyózáskkal, mozogj sokat :)

2011. ápr. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
ja az ehetsz bármit alatt azt értem h normális adagot, azaz ne tömd magad csak annyit h jóllaksz.. ha lehet ne sütizz, amit lehet cukor, liszt mentesen, vagy édesítőporral... aki normálsan étkezik nem hízik el csak úgy hacsak nem lusta és nem mozog eleget. talán az úszás a legjobb., meg futás, ilyesmik.
2011. ápr. 3. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat,felülésekkel tényleg laposabb lesz a has?ha igen mennyit csináljak naponta?
2011. ápr. 3. 20:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Helyi zsírégetés nincs, a felülésektől nem tűnik a felesleg a hasadról. Semmi köze a zsírrétegnek az alatta található izmokhoz.

A zsírraktár egy komplex dolog. Ha csökken a testzsírszázalék, akkor mindenhonnan megy le a felesleg. Ez így működik.

2011. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
amúgy hány kg-osnak kéne lennem?
2011. ápr. 3. 21:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Csak az utolsó kérdésedre válaszolok, a normális kb 50-62 között van a magasságodhoz. Vond le a következtetést!
2011. ápr. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
ennyi idősen még felesleges is ezen gondolkodnod, még ki sem fejlődtél rendesen :S szerintem csak tönkretennéd magad diétákkal, most sokmindenre szüksége van a szervezetenek. egyél napi 5x, sose tömd tele magad csak h jóllakj, és ne egyél édességeket, vagy csak ritkán, és igyál sok vizet
2011. ápr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!