Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan fogyjak le nyárig?...

Hogyan fogyjak le nyárig? Főleg a combommal vannak gondjaim.173cm és 67kg vagyok. Szerintem ez nagyon sok legalább 7 kilót szeretnék fogyni 15/L

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 14:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

7 kiló nagyon sok lenne. Kb. 3-4-et leadhatsz, de szerintem ez se sok, ami most vagy. Megjegyzem testtömegindex-kalkulátor szerint tökéletes. Inkább az van, hogy most alakult át, nőiesedett az alakod, és nehezen barátkozol meg vele. Ne akarj csontkollekció lenni! És ilyen fiatalon a drasztikus fogyás bizony káros is lehet.

Ha speciálisan a combod vastagabb, ez alkati dolog lehet, célzott edzéssel, gyakorlatokkal szép, izmos lehet, de ezt nem fogyókúra oldja meg. Ha lent vagy "husibb" akkor a fogyi először leszedi majd a karod, cicid, csontos leszel fölül, de a combod nem lesz vékonyabb! Bicikli, úszás, esetleg futás (utóbbi óvatosan, mert bánthatja az ízületeket) vagy megfelelő célirányos torna jót tenne.

Ha mindenképp fogyni (is) akarsz, akkor kérdezz meg orvost/dietetikus orvost, aki segít, de ne saját szakálladra diétázz!

2011. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Á
2011. márc. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Bocsi az előző választ elcsesztem!!

Át tudom érezni én is a problémád, ugyanennyi centi és kg voltam illetve inkább 68 kg. Most vagyok 64-65 és én is szeretnék 60 lenni de centikben már így is hihetetlen a változás:)

2011. márc. 11. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Kézilabdázom szóval az edzés nálam mindennapos plusz terhelést nem vállalhatok mert a térd szalagjaimmal vannak gondjaim. Csak nem tudom hogyan fogyókúrázzak.:S
2011. márc. 11. 16:51
 5/8 A kérdező kommentje:
És egyszerűen undorodom magamtól olyan kövérnek érzem magam.:\
2011. márc. 11. 17:17
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha sportolsz akkor változtass az étrendeden...

Kevesebb cukros ital..csoki,csipsz,cukor...sok fehérje...:)

A sport miatt ugyan úgy kell enned mint eddig...de a cukros dolgokat mellőzd...pont ugyan annyi kiló és magas vagyok mint te...nekem már sikerült 3 kilót leadni...:) de ez sem tökéletes...

2011. márc. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válszt.!
2011. márc. 13. 17:37
 8/8 anonim ***** válasza:

Az vagyok aki elcseszte a választ:D

Nyugi én sem éreztem jól magam ennyi kg-mal, holott tényleg nem voltam kövér, feltételezem te sem vagy az.:)

A combom nekem is vastag alapból, 59 centi volt, most 55 körül van. Ez is már egy nadrágméret szerintem, de holnap megyek vásárolgatni majd meglátjuk..ha kapnék magamra 38-as gatyát már elégedett lennék:D Intervallumos edzéseket csinálok biciklivel minden másnap:) És szerintem már most hatásos meg nekem tetszik hogy 20 perc elég a tökéletes hatáshoz:)

Ja és a narancsbőröm is jelentősen csökkent:)

Én is a 4 kg-os fogyással felül eléggé csontos lettem.. de a lábamban is érzem, vagyis ülésnél már rendesen meg tudom fogni a csontot a térdemnél..korábban nem volt ez így. Felül a bordáim is kilátszanak meg lassan a medencecsontom is - na, erre nem vagyok büszke. De hát ha egyszer így fogyok, nem tudok mit tenni:D

2011. márc. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!