Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen fogyókúrát ajánlotok?...

Milyen fogyókúrát ajánlotok? 173cm és 75kg vagyok 10kg le kéne adnom de tartósan. Meg a hasam is el kéne tüntetni bár a felülést nem szeretem, ha tudtok más megoldást örömmel venném.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 10. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Járj el futni! Focizni, kosarazni, görkörizni, biciklizni, stb... Mozogj sokat és csökkentsd a kajádban a szénhidrát, valamint zsír és cukorbevitelt...

Így röviden tömören

2010. ápr. 10. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
valami olyan sport kellene amit 1éves gyermekem mellett is tudok csinálni mert nincs kinek adnom 5percre sem, sajnos a futás nem lehetséges mert a térdemmel voltak problémák. 10évig röplabdáztam... meg valami olyan diéta ami nem befolyásolja az anyatej mennyiséget.
2010. ápr. 10. 16:25
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod
2010. ápr. 10. 16:25
 4/6 anonim válasza:
A hasprés sem jöhet szóba? Én ajánlani tudom a Rubint Réka dvdket.. Sztem elég jók :)
2010. ápr. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Hát ebben az esetben nehéz lesz, diéta ugye nem javasolt a szoptatás miatt, esetleg próbálj rá akkor a kemény diétára, mikor már nem szoptatsz / nincs tejed.

2010. ápr. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, és akkor próbálkozom a dvd-vel.
2010. ápr. 10. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!