Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13éves vagyok! 169cm és 58kg...

13éves vagyok! 169cm és 58kg vagyok. Le szeretnék fogyni 8kgt 3-4het alatt! Hogy csináljam?

Figyelt kérdés

2016. máj. 23. 20:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Ennyit biztos nem fogsz lefogyni ennyi idő alatt.Egyébként lány vagy vagy fiú ?
2016. máj. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elolvastam a kulcsszavakat: nyár, kockahas, izom, szünet, hát pajti talán a maradék 8 hónapba kellett volna gondolkodni, nem május végén.
2016. máj. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Már feltetted egyszer ezt a kérdést? Pont a napokban olvastam egy kérdést, ugyanezekkel a kulcsszavakkal, valakitől, aki szintén 3-4 hét alatt, akart 8kg-t fogyni... Ott is leírtam, itt is leírom, akkor is ha nem tetszik: Sajnos olyat nem tudsz.

Heti: 0,5-1kg súlyvesztés a normális. Csak szigorú, de egészséges diétával tudsz heti 1kg-t veszíteni. Rendesen étkezel, csak zöldségeket, csirkét, halat, túrót, tojást, kevés gyümölcsöt, és egészséges szénhidrátokat (zabot, tk rozskenyeret) eszel, nem fogyasztasz semmilyen cukrot, cukros ételt, édességet, fehér kenyeret, péksütiket, tésztát, bő olajban sült ételeket, gyors kajákat, és sok vizet iszol, sokat sportolsz, futsz, erősítesz, akkor 3-4 hét alatt 3-4kg-t, kemény munkával akár 5kg-t is fogyhatsz 4 hét alatt.

De kocka hasad biztos nem lesz. Azt nem pár hét alatt hordod össze. Az évek kemény munkája. A nyári jó alak télen készül, az igazán szép izmok, és idomok pedig évek alatt. Mázlidra még csak kislány vagy, bőven van időd, megizmosodni és megszépülni, mire igazán számítani fog.

2016. máj. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!